Житло для 500 сімей кримських татар: будівництво планують почати цього року, фінансує Туреччина

Опубликовано: 16.07.2020
Міністерство розробляє дорожню карту будівництва для кримських татар на ХерсонщиніБудівництво житла
для кримських татар


Мінреінтеграції розробляє дорожню карту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму, кошти на яке обіцяє надати Туреччина, повідомляє Build Portal.

"Туреччина підтвердила зацікавленість у допомозі Україні забезпечити житлом приблизно 500 сімей кримських татар, які були вимушені покинути свої домівки через окупацію Росією Кримського півострова. Про це президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив у лютому під час брифінгу із главою української держави Володимиром Зеленським. Наше міністерство наразі розробляє дорожню карту реалізації цього проєкту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму", - розповів  заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Давид Макар’ян.

Квартиру не заберуть. Мораторій на примусове виселення валютних боржників з будинків продовжено

Зазначається, що житлові комплекси разом із об’єктами соціальної інфраструктури для ВПО з окупованого Криму за допомоги Туреччини збудують у Херсоні та Генічеську.

Будівництво планується розпочати цього року, аби люди вже навесні 2021 року змогли вселитися в новозбудоване житло.

Фінансування проєкту бере на себе турецька сторона.

251 дачу знесуть заради будівництва мосту на Русанівських садах. Кличко розповів про компенсації

Источник: ukrinform   Источник