З приводу недобудов Укрбуду: Міноборони звернулося до прем’єр-міністра. Чого просив міністр оборони?

Міністр оборони Андрій Таран звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу недобудов «Укрбуду»

Міноборони звернулося до
прем’єр-міністра щодо Укрбуду

Міністр оборони Андрій Таран звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням «вирішити питання завершення будівництва житлових комплексів “Укрбуду”, розглянути на засіданні Кабміну питання укладення відповідних угод на умовах, запропонованих ”Київміськбудом “, а також припинити господарські спори», передає Build Portal.

Недобудови у Києві добудують? Зеленський втрутитися у ситуацію з Укрбудом

Таран повідомив, що «Київміськбуд» готовий в разі укладення договорів без зміни діючих основних умов і без покладання на нього додаткових зобов’язань добудувати житлові комплекси «Укрбуду» в Києві, будівництво яких не зупинилося і частина яких зводилася відповідно до договорів з підприємствами Міноборони. Йдеться про ЖК «Чарівне місто», «Оберіг-2», Urban Park і Art House.

Міноборони зацікавлене в завершенні будівництва, оскільки це не лише дасть змогу розв’язати питання інвесторів «Укрбуду», а й забезпечить житлом «значна кількість військовослужбовців гарнізону Києва, через те, що існуючі договори передбачають передачу відомству від 5% до 10% побудованого житла».

Недострои Укрбуда. Когда Минобороны разблокирует строительство?

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами «Укрбуду» в спецтемі Build Portal


Источник:
3m2

 
Источник