Яке житло користуватиметься попитом після пандемії

З високою часткою ймовірності девелоперам доведеться переглянути своє ставлення до ефективності загальнобудинкових територій і загальних зон у житлових комплексах через пандемія коронавірусу

Як коронакриза змінить
ставлення до сучасного житла

Пандемія коронавірусу з високою часткою ймовірності змусить девелоперів переглянути своє ставлення до ефективності загальнобудинкових територій і загальних зон у житлових комплексах, повідомляє експерт ринку нерухомості Вікторія.

Адже тотальний режим самоізоляції привчив нас до того, що масштабні зони відпочинку можуть стати різко недоступними. У такому разі потрібно шукати альтернативи й можливості, як то кажуть, під рукою.

Рынок жилья выходит из карантина: что с ценами на квартиры и сколько строек будет заморожено

Варто віддати належне великим забудовникам: зараз серед них практично не залишилося тих, хто знецінює значущість упорядкування місць загального користування, лобі, вхідних груп і території.

Адже для психологічного комфорту, відчуття задоволеності та комфорту житель мегаполісу, незалежно від класу новобудови, потребує двох складових: функціоналу та естетики.

Для цього варто передбачити детальне планування території, грамотне поєднання публічних і приватних зон, а також всю необхідну інфраструктуру в межах закритої території ЖК.

В какую недвижимость будут инвестировать в 2021 году

Зросте, впевнена, і важливість оформлення прибудинкової території: променад-алеї, артоб’єкти, ландшафтний дизайн. Адже якщо у мешканців немає часу або можливості відвідувати парки та музеї, вони хочуть для себе максимально комфортне середовище.

Саме тому ті забудовники, які не заощаджували на дизайні прибудинкових територій, ландшафтному дизайні вже точно виросли.

Так, забудовник вклав у середньому додатково 50-100 млн грн інвестицій у проєкти озеленення, створення променаду і ландшафтні роботи, однак цінність самої екосистеми комплексу суттєво зросла.

Якщо говорити про актуальні тренди в дизайні прибудинкових територій, то тут варто звернути увагу на інсталяції з артбетону, сталі, а також світлові конструкції та розумне освітлення.

Ипотека под 10% уже доступна: государственный банк объявил о программе «Доступное жилье»

Переконана, що економічна криза навряд чи змусить девелоперів глобально переглянути естетику власних проєктів. Попри те що сьогодні є можливість створювати якісну архітектуру із застосуванням недорогих будівельних і оздоблювальних матеріалів, багато хто недостатньо серйозно ставиться до цього, міряючи свій проєкт обсягом квадратних метрів.

Забудовників, які перебудували економіку проєктування на синергію якості, функціональність та естетику, можна перелічити на пальцях однієї руки.

Гадаю, дизайн лобі та загальних зон після пандемії як ніколи тяжітиме до сучасного стильного мінімалізму. Йдеться про використання практичних і простих, якісних eco-friendly матеріалів. Оздоблення місць загального користування може виконуватись за авторським дизайн-проєктом з використанням новітніх матеріалів і технологій.

Усе залежить від класу комплексу: у бізнесі діють одні правила, у комфорт+ — свої, але водночас ніякої економії на шкоду комфорту та естетиці.

Наприклад, ті ж кошики під кондиціонери в одному стилі допомагають уникнути потворності фасадів у майбутньому.

Правильне оформлення ліфтових порталів, стильна плитка для підлоги, оздоблення стін, підсвічування, що реагує на датчики руху, допомагають виробити свій особистий стиль.

Субсидии оставят только самым малообеспеченным: получателей проверят по-новому и отсеют «лишних»

Тому сплутати один ЖК компанії з іншим або одного забудовника з іншим не вийде. Це важливо, коли триває боротьба за серце клієнта, особливо в одному сегменті.

Будуть якісні зміни й в частині квартирографії. Гадаю, забудовники переглянуть своє ставлення до балконів і терас.

Якщо передбачити їх в єдиному стилі, який гарантуватиме цілісність фасадів, цінність ЖК підвищиться. Збільшення дистанційної роботи також варто враховувати під час проєктування нових об’єктів.

Шеринг громадських просторів — лобі, конференц-залів, де можна проводити зустрічі, пітчі — теж стане досить популярним. Тому в сегменті бізнес-класу варто передбачити таку можливість з огляду на цільову аудиторію.

Взагалі місця загального користування — дуже важливий атрибут для всіх без винятку новобудов.

Адже від того, наскільки вони будуть комфортними й красивими, залежить якість життя та настрій людей, що мешкають у будинку.

Знову подорожчання газу: відміна ПСО призведе до підвищення цін на газ вдвічі-втричі — експерт (ІНФОГРАФІКА) 


Источник:
thepage

 
Источник