Як зміниться розмір субсидій під час карантину. Коментар міністерства

Опубликовано: 23.03.2020
У Міністерстві соціальної політики поділились планами, щодо розміру соціальних пільг для населення
Субсидії у карантин

У Міністерстві соціальної політики планують за рахунок підвищення соціальних пільг покрити витрати населення на комунальні послуги в період карантину. Про це заявила міністр соцполітики Марина Лазебна.

За її словами, прийняти кроки для скасування комунальних платежів для населення на період карантина державі нічого не заважає.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб збільшити соціальні нормативи, за якими платять наші субсідіанти і пільговики", - заявила Лазебная.

Відзначається, що рішення про це готується Міністерством економіки, Мінфіном і Міністерством юстиції.

"Терміни - один день. Завтра ми обговоримо це питання, але ми готові. Тому що і розрахунки, ми все зробили. Ми прекрасно розуміємо, що люди залишаються вдома і їм буде ще складніше оплачувати (комунальні платежі, - ред.), Якщо субсидії не покриють їх витрати. Як тільки це рішення буде прийнято на засіданні уряду, я з ним відразу вийду і розповім про це людям ", - заявила міністр.


Пільгові 100 кВт-год електроенергії для населення. Залишать чи ні?
Нагадаємо, у вівторок, 17 березня, народні депутати підтримали законопроект про підтримку платників податків на час дії обмежувальних заходів для профілактики поширення коронавируса Covid-19. На період карантину для платників податків вводиться ряд податкових і неподаткових пільг.

- не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені в період з 1 березня до 30 квітня 2020 року;

- вводиться мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 18 травня;

- продовжується до 1 липня термін подання річної декларації про майновий стан і доходи;

- не нараховується і не сплачується плата за землю (з 1 березня по 30 квітня);

- об'єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, які не обкладаються податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 1 березня по 30 квітня.

 
Источник: jkg-portal   Источник