Як загроза коронавірусу запобігла відключенню води в Житомирі і чому скаржаться комунальники

Опубликовано: 12.03.2020
У Житомирі через загрозу коронавірусу скасували відключення води
Коронавірус, комунальники та вода в Житомирі

У Житомирі через загрозу поширення коронавірусу скасували ремонтні роботи на водогоні та відключення води по всьому місту, що планували на 12 березня. Про це повідомляє комунальне підприємство «Житомирводоканал».

«Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення Covid-19, у зв'язку із чим скасовується проведення ремонтних робіт із заміни запірної арматури. 12 березня водопостачання у місті не буде призупинено», - йдеться у повідомленні.

Раніше водоканал планував масштабні роботи із заміни запірної арматури. Зокрема, 12 березня збиралися замінити 8 несправних засувок.

У зв’язку із ремонтними роботами по всьому місту анонсували відключення води майже на добу.

Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про запровадження з 12 березня до 3 квітня карантину в навчальних закладах, а також затвердив низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

Згідно з останніми даними карти глобального поширення коронавірусу, створеної Дослідницьким центром системних наук та інженерії Університету Джонса Гопкінса, наразі у світі зафіксовано понад 121 тис. випадків зараження вірусом, 66 216 осіб одужали, 4369 людей померло.

 
Источник: ukrinform   Источник