Як дізнатись суми перерахунків за опалення та гаряче водопостачання в березні

Опубликовано: 11.03.2020
Генеральний директор «Центру комунального сервісу» (ЦКС) Андрій Щербина розповів про оновлені платіжки в березні Сума перерахунку у новій платіжці. Де шукати? 

Для зручності киян єдиний рахунок-повідомлення в березні міститиме нарахування за гаряче водопостачання та опалення у повному обсязі, а сума перерахунку за коефіцієнтом газу буде відображена у колонці «перерахунок». Про це повідомив генеральний директор «Центру комунального сервісу» (ЦКС) Андрій Щербина.

Він зауважив, що починаючи з березня при формуванні рахунків-повідомлень будуть внесені зміни у блок з нарахуваннями КП «Київтеплоенерго», а саме:

  • у колонці «нараховано» буде відображена 100% сума нарахування за послуги з опалення та гарячого водопостачання;
  • проте у колонці «перерахунок» буде зазначено суму «знижки» у зв’язку із зміною ціни на природний газ.

«Також окремим рядком на лицьовій стороні рахунку-повідомлення у блоці «Київтеплоенерго» зазначені суми перерахунку за відповідними коефіцієнтами, які застосовані в поточному розрахунковому періоді, а саме: за послугу з опалення – 0,74, за послугу ГВП – 0,76. У відсотках – кияни заощадили за лютий на опаленні 26%, а на ГВП – 24%», – сказав Андрій Щербина.

Керівник ЦКС ще додав, що отримати консультацію за принципом «єдиного вікна» можна у 38 сервісних центрах ЦКС, за телефоном саll-центру: 247-40-40 та за допомогою сайту «Центру комунального сервісу», зокрема, «Дистанційного обслуговування».

ваіва Джерело: kyivcity   Источник