Вперше з 2004 р: у світі припинились великі M&A угоди

Опубликовано: 22.04.2020
З 12 ківтня у світі не було оголошено ні про одну угоду злиття і поглинання (M&A) сумою вище $1 млрд Припинились угоди M&A


Вперше з вересня 2004 року за тиждень (з 12 квітня 2020 року) не було оголошено ні про одну угоду злиття і поглинання (M&A) сумою вище $1 млрд. При цьому світова активність угод M & A впала на 33% і склала $762,6 млрд. За даними Refinitiv, це найнижчий обсяг угод з 2013 року.

Причиною такої статистики виступає поширення коронавірусу. Компанії стикаються з невизначеністю в майбутньому і проблемами інвестування на тлі стримуючих заходів урядів. Раніше анонсовані угоди переносяться або скасовуються.

Европейцы увеличили объем инвестиций в недвижимость на 52%

Наприклад, Canada's Alimentation Couche-Tard Inc заявили про перенесення угоди з купівлі Caltex Australia Ltd за $5,6 млрд на тлі падіння попиту на паливо.

Також агентство зазначає, що ускладнюються умови для іноземного інвестування для захисту національних активів. Індія ухвалила, що для інвестиції в країну суб'єкт, який має з нею спільну сухопутний кордон, повинен отримати схвалення уряду для захисту від опортуністичних поглинань і придбань. Австралія і Німеччина також посилили контроль за іноземними інвесторами.

Згідно з опитуванням 2900 керівників консалтинговою компанією EY, близько 56% з них планували придбання в найближчі 12 місяців з метою виходу з поточної кризи. Це може забезпечити зростання компанії в довгостроковій перспективі. Якщо спад в економіці затягнеться, то для виходу на якнайшвидший підйом придбання компаній можуть вирости.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: propertytimes   Источник