Войцехівський знову в розшуку, а в столиці оголосили бій недобудам

Розробляється законопроект, який допоможе в майбутньому унеможливити подібні «ганебні історії»

З забудовниками-шахраями
боротимуться

Скандального забудовника Анатолія Войцеховського оголошено в розшук. Про це повідомила у Facebook народний депутат, топ-менеджер у девелопменті та будівництві Олена Шуляк.

За її словами, у КМДА відбулася нарада стосовно того, як повернути кошти ошуканим інвесторам, для початку — київським.

«Не секрет, що головну боротьбу з забудовниками-шахраями ми розпочинаємо з Києва, бо тут найбільша концентрація недобудов та схематозів», — написала вона.

Что с недостроями «Укрбуда» и почему снова протестуют вкладчики

Нардеп стверджує, що наразі завершується розробка законопроекту, який допоможе в майбутньому унеможливити подібні «ганебні історії».

«Своєю чергою, у КМДА вже вирішують, що робити з недобудовами, які привидами стоять по місту (спойлер: скандального забудовника Войцехівського оголосили в розшук)», — написала Шуляк.

Войцеховський є керівником безлічі будівельних компаній, серед яких група компаній «Укогруп», ТОВ «Укоінввестбуд», ТОВ «КК Сіті Груп». Засновниками більшості фірм групи значився сам Анатолій Войцеховський або його сини Олександр 1987 р.н. і Віктор 1978 р.н.

Войцеховський був засновником компаній-забудовників кількох скандально відомих довгобудів. Один з них — комплекс на Харківському шосе, 19 і 19а (ЖК «Мега-Сіті»). Багато інвесторів так і не отримали ні квартир, ні компенсації.

Жилье в новостройках: как изменится стоимость, прогноз цен

Його компанії, які умовно називають корпорацією «Уко-», почали будівництво понад 40 об’єктів без дозвільної документації. Багато з них проблемні: одні будівлі не підключені до енергомереж, у інших складнощі з каналізацією, треті не добудовані тощо. Будинки вводилися в експлуатацію за рішенням суду. Ціни на квартири були на 30% нижчі за середньо ринкові, що призводило до обвалювання ринку.

Представники КМДА запустили Міжвідомчий моніторинг забудови, що позначає червоним і жовтим кольором проблемні проекти. Крім об’єктів «Уко-» кадастр висвічував об’єкти й інших забудовників. Войцеховського заарештували, випустили під заставу, зараз його місцезнаходження невідоме.

   

Источник:
mind

 
Источник