Велику приватизацію призупинено. Винен коронавірус

Опубликовано: 31.03.2020
Україна призупинила велику приватизацію
Велика приватизація призупинена

Україна тимчасово відмовиться від виставлення на конкурси об'єктів великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках. Про це написав глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

«В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках», — написав Сенниченко.

У той же час, за словами голови Фонду Держмайна, політичний курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишаються незмінними: не стратегічні об’єкти і надлишкове майно повинні бути передані на чесних і конкурентних аукціонах компетентним інвесторам.

«Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об’єктів відразу після подолання кризи», — зазначив голова ФДМ.

Він також повідомив, що мала приватизація буде продовжена.

«Під час недовіри до світових валют і волатильності на фінансових ринках приватизація невеликих об’єктів нерухомості — це можливість для простих українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію в свою країну», — написав Сенниченко.

Орендарі держмайна звільнені від сплати за оренду

Зазначимо, що «пауза» у великій приватизації буде передбачена відповідними нормами законодавства.

 

Джерело: propertytimes   Источник