"Велике будівництво": що будують і яка доля проекту в умовах кризи. Коментар міністра

Опубликовано: 03.04.2020
Хід робіт за програмою "Велике будівництва" прокоментував Владислав Криклій

Що буде з "Великим будівництвом"

Станом на 2 квітня в рамках проєкту "Велике будівництво" в Україні проводяться ремонтно-будівельні роботи на 144 об'єктах.

Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

"У рамках проєкту Велике будівництво — 2020, станом на 2 квітня, у 21 області на 144 об’єктах ведуться ремонтно-будівельні роботи", - сказав Криклій.

Работу - безработным, а строителям - еще больше работы. Правительство нашло антикризисное решение

З них 126 об’єктів фінансуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду; 18 – у рамках співпраці Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору) з міжнародними фінансовими організаціями на дорогах державного значення у Київській, Житомирській, Полтавській та Харківській областях, додав Криклій.

У відомстві наголошують, що в умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує Велике будівництво, підрядні дорожні організації працюють із дотриманням всіх умов санітарної безпеки працівників.

1 березня в Україні почалися будівельні роботи на 300 об’єктах соціальної інфраструктури в рамках програми "Велике будівництво".

Украинские заробитчане вернулись, а Польше угрожает строительный коллапс, потому что не хватает украинцев

Програма передбачає масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні.

Так, на 2020 рік заплановане будівництво 100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів, 200 приймальних відділень у лікарнях та 4000 км доріг державного значення і 2500 км доріг місцевого значення.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: ukrinform   Источник