Вартість вантажоперевезень з 1 липня не підвищиться - «Укрзалізниця»

Опубликовано: 27.05.2020
Запроваження нового договору на вантажоперевезення не повинно позначитися на вартості послуг, які надає «Укрзалізниця»УЗ обіцяє ціну не підвищувати


АТ «Укрзалізниця» під час введення в дію з 1 липня нового договору на вантажні перевезення не має наміру підвищувати вартість послуг. Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на заяву в.о. члена правління УЗ Романа Веприцького.

«Введення нового договору не позначиться на вартості послуг, що надаються нашим клієнтам», – сказав Роман Веприцький під час засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики.

УЗ змінює договір на вантажоперевезення, він містить багато дискримінаційних норм

За його словами, «Укрзалізниця» включила в договір опис порядку звернення клієнтів щодо змін у договорі.

«Після проведення консультацій було внесено правки, згідно з якими з’явився порядок звернення клієнтів з приводу будь-яких змін у договорі. Тобто ми готові й надалі обробляти всі пропозиції та зауваження, які будуть у майбутньому озвучуватися стосовно нового договору», – уточнив в.о. члена правління УЗ.

Крім того, він розповів, що УЗ впроваджує економічні стимули для більш ефективного використання власних вагонів.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» планує з 1 липня ввести в дію нову, доопрацьовану редакцію договору про надання послуг з організації перевезення вантажів.

На думку клієнтів УЗ, головна проблема нової редакції договору полягає в тому, що він, як і раніше, є договором приєднання. У ньому залишена дискримінаційна норма про неможливість внесення коригувань і заперечень, яка є неприйнятною як для вантажовласників, так і операторів ринку.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

 

Источник: gmk   Источник