В Києві на порушників карантину будуть «полювати» мобільні групи. Обіцять штрафувати і карати

Віталій Кличко: «Місто посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки»

Столиця посилює контроль
за дотриманням карантину

Міська влада посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, передає Build Portal.

«Хочу звернути увагу на те, що місто посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки. В усіх районах столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій, Держпродспоживслужби, Департаменту благоустрою, Національної поліції та муніципальної охорони», – сказав Віталій Кличко.

Газовые платежки за июнь подорожают втрое

Мобільні групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших. І, в разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

«Нагадаю, штрафи за такі порушення для громадян складають від 17 до 51 тисячі гривень. А на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч. А в разі виявлення значних порушень, заклад можуть закрити – до їх усунення. За місяць роботи групи перевірили  понад 2 тисячі об’єктів. Було складено 325 протоколів про порушення», – повідомив Віталій Кличко.

Зокрема, порушення зафіксували в роботі ресторанів та нічних клубів, які не мали права працювати. Також щодо недотримання маскового режиму та соціальної дистанції громадянами.

Карантин продлен: что изменится с 22 июня


Источник:
kyivcity

 
Источник