Уряд запровадить кредити для малого бізнесу під державні гарантії (на портфельній основі)

Опубликовано: 30.04.2020
Кабмін затвердив антикризовий законопроєкт щодо кредитів малому бізнесу під державні гарантії


Підтримка малого бізнесу


Кабінет міністрів затвердив законопроєкт щодо кредитів малому бізнесу під державні гарантії.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд підтримав проєкт закону, який пропонує запровадити механізм надання кредитів представникам малого бізнесу під державні гарантії (на портфельній основі). Якщо підприємець не зможе показати "дохід", адже не працював під час карантину, він все одно зможе отримати кошти. Гарантом виступить держава", - написав Шмигаль.

Строительные магазины откроют в ближайшее время

Він наголосив, що бізнес повинен мати безперешкодну можливість отримувати додатковий ресурс у непростих умовах "коронакризи".

Шмигаль сподівається, що Верховна Рада якнайшвидше підтримає законодавчі зміни.

Як повідомлялося, 24 квітня Прем'єр-міністр Шмигаль оприлюднив план виходу з карантину в Україні, який складається з 5 етапів. Глава уряду також поінформував, що стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації. Кожен етап має чіткі індикатори та залежить від динаміки поширення захворюваності.

З 12 березня уряд запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Расходы на заработную плату для малого и среднего бизнеса будут компенсированы правительством

Наразі карантин в Україні продовжено до 11 травня 2020 року.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

Источник: ukrinform   Источник