У Мінрегіоні новий замміністра. Чим він опікуватиметься?

Опубликовано: 05.08.2020
 Олександра Дудченко призначено заступником Міністра розвитку громад та територій з питань цифрової трансформації

Новий замміністра


4 серпня приступає до виконання обов’язків  заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Дудченко, передає Build Portal посилаючись на Мінрегіон.

Рынок жилья: как изменились цены на новые квартиры и на "вторичке", и почему дешевеет аренда

Новий CDTO (Chief Digital Transformation Officer) Мінрегіону  опікуватиметься питаннями розвитку інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів,  посиленням кібербезпеки й захисту інформації.

Олександр має значний досвід у ІТ-сфері. Працював директором підприємств «ПРОСТІ СИСТЕМИ» та «СЕА ОДС». Також займав посади заступника, згодом першого заступника директора Комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва». Пізніше працював заступником директора з впровадження та інформаційного супроводу IT рішень Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

«Мінрегіон підтримує вектор цифровізації держави, яка останніми роками є рушійним фактором зростання української економіки та добробуту громадян. Дедалі більше послуг стають діджитальними, що у свою чергу поліпшує якість роботи ЦНАП і полегшує доступ населення до багатьох сервісів.

Впевнений — досвід і прагнення нового профільного заступника створять багато цифрових історій успіху Мінрегіону та запровадять нові стратегії, рішення та цифрові моделі управління», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

90 охоронних договорів протягом року: Департамент охорони культурної спадщини відзвітував про роботу , наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина  Источник: minregion   Источник