У Франції буде припинено нарахування рахунків за воду, електрику і газ, а також орендну плату

Опубликовано: 18.03.2020
Президент Франції заявив, що рахунки за електрику, воду і газ, а також орендна плата для деяких підприємств не будуть нараховуватися  
У Франції призупинено нарахування
комунальних платежів і оренди

Рахунки за електрику, воду і газ, а також орендна плата для деяких підприємств не будуть нараховуватися у Франції, заявив президент країни Еммануель Макрон, виступаючи з телезверненням до народу.

Трансляція звернення Макрона велася в соціальних мережах Єлисейського палацу і по центральних телеканалах країни.

"Буде припинено нарахування рахунків за воду, електрику і газ, а також орендна плата, щоб ніхто не залишився без засобів", - сказав глава держави, зазначивши, що такі заходи будуть прийматися для компаній.

Він також зазначив, що для підтримки підприємств також передбачені заходи щодо відстрочення податкових і соціальних платежів, а також підтримка або перенесення банківських гарантій на всі позики. Макрон також нагадав про оголошені раніше заходи щодо допомоги людям, які опинилися в стані "часткового безробіття" через неможливість ходити на роботу.

Раніше повідомлялося, що епідемія коронавируса у Франції перейшла на третю стадію. У суботу ввечері прем'єр-міністр Едуар Філіп оголосив про закриття кафе, ресторанів, кінотеатрів і непродовольчих магазинів. Відкритими залишаться аптеки, продуктові магазини, банки, АЗС та тютюнові кіоски. Французька влада закликає співгромадян скоротити пересування і відкласти поїздки. 


Источник: jkg-portal   Источник