Ціну газу знову змінено. Скільки платитимо цього разу

Опубликовано: 10.04.2020
Газ для споживачів знову змінив цінникНовий цінник на газ - хороша новина


Справа в тому, що в березні 2020 року середня вартість імпортного газу в Україні знизилася на 9%, якщо порівняти її з показником за лютий, коли було до 153,65 дол. За 1 тис. Куб. м. Відповідне інформацією з цього приводу поділилася прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України з огляду на дані Державної фіскальної служби.

Субсидії можуть забрати у 20% населення. Хто втратить пільги вже цієї осені? Коментар влади

Державна митна служба України вже прорахувала новий тариф на імпортний природний газ, взявши до уваги його митне оформлення під час ввезення на територію України в період з 1 по 31 березня 2020 року. Таким чином, середня вартість блакитного палива склала 4163,7385 грн, або 153,646 дол., За 1 тис. Куб. м.

Іншими словами, ціна на блакитне паливо в березні знизилася в цілому на цілих 8,8% в Україні, що досить немало. З огляду на матеріальні складнощі, які зараз є у багатьох українців через карантин - ця новина повинна порадувати.

Почтальоны соберут коммунальные платежи пенсионеров. Что может пойти не так?

До всього іншого, в Нафтогазі відзначили, що така тенденція продовжиться і далі. Тобто, газ буде дешевшати і далі. На це вплине відразу ряд чинників - низьке споживання через теплу погоду і нафтова криза. Так що до літа буде встановлений новий тариф на газ.

 

Источник: jkg-portal   Источник