Столиці перекриють газ? Хто ризикує блакитним паливом киян

Опубликовано: 10.03.2020
Оператор газотранспортної системи України заявив що має призупинити газопостачання для всіх споживачів в столиці

Столиця може лишитись без газу

Оператор газотранспортної системи України заявив, що станом на сьогодні «Київгаз» залишився єдиним облгазом, який не уклав договір на транспортування газу, як того вимагає закон.

«Відповідно до Кодексу ГТС Оператор ГТС повинен припинити транспортування газу до мереж Київгазу, що в результаті спричинить зупинку газопостачання для всіх споживачів в столиці», – йдеться в повідомленні пресслужби ОГТСУ.

Компанія зазначила що ще в грудні минулого року надіслала «Київгазу» для підписання проєкт договору на транспортування. Однак у відповідь отримала відредагований варіант угоди разом з протоколом розбіжностей, які докорінно змінюють типовий договір і тим самим створюють дискримінаційні умови у відношенні до інших учасників ринку.

«З метою недопущення енергетичного колапсу в місті Києві  Оператор ГТС України звернувся до НКРЕКП з вимогою здійснити перевірку дотримання Київгазом ліцензійних умов провадження діяльності з розподілу природного газу, а саме – щодо наявності в цього оператора ГРМ чинного договору з ОГТСУ на транспортування газу у відповідності до типового договору», – наголосила пресслужба.

 и Второй год украинцы платят за газ по существенно завышенным тарифам. Власти начали расследование 

Джерело: mind   Источник