Столичний транспорт не для всіх. Що змінилося з 23 березня? Маршрути, обмеження, пояснення

Опубликовано: 23.03.2020
Микола Поворозник розповів про нові обмеження на користування столичним транспортом, а пояснив особливості його роботи

Нові обмеження на транспорт в столиці
вступили в силу 23 березня

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці Facebook пояснив, як працюватиме громадський транспорт з 23 березня 2020 року.

«Друзі! Ще раз усім для розуміння! Столичний громадський транспорт з понеділка працюватиме в режимі запроваджених обмежень! А значить: не для всіх пасажирів. У нинішній ситуації громадський транспорт має забезпечити перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста. А саме тих, хто працюють у лікарнях, у правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства міста. Усі інші, яким справді треба на роботу чи в гостро необхідних справах, пересуваються містом приватним транспортом, таксі чи транспортом, організованим установою чи підприємством, де людина працює! Рух такого транспорту містом не обмежується! Тому не треба завтра штурмувати зупинки громадського транспорту! Він працюватиме виключно для визначених категорій пасажирів!», – закликав Микола Поворозник.

Він пояснив, як отримати спецквитки для працівників критично важливої інфраструктури міста.

«Щодо спецквитків для цих категорій. Щоб забезпечити своїх працівників спецквитками, керівники таких підприємств мають звернутися до профільних департаментів КМДА (Департамент охорони здоров’я, Департамент житлово-комунальної інфраструктури, Департамент промисловості та розвитку підприємництва) або до Управління з питань цивільного захисту, чи за місцем розташування – до районних в м. Києві державних адміністрацій. Департаменти, Управління та РДА, а також органи державної влади, місцевого самоврядування, в тому числі за зверненнями керівників підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність країни та міста Києва, сформують пропозиції щодо необхідної кількості спеціальних квитків та передадуть їх до Департаменту транспортної інфраструктури, який забезпечить видачу спеціальних квитків підприємствам», – зазначив Микола Поворозник та закликав кожного керівника ухвалити виважене рішення про кількість людей, які справді мають бути фізично присутніми на робочому місці.

«Сьогодні міська влада робить все, щоб упередити розповсюдження коронавірусної інфекції, щоб убезпечити здоров’я та життя киян. А також ми працюємо, аби забезпечити життєдіяльність міста. Тому закликаю мешканців столиці бути свідомими і дотримуватися елементарних правил та обмежувальних заходів. Ставтеся до цього серйозно. Залишайтеся вдома! Бережіть себе!» – підкреслив Микола Поворозник.

«Задля запобігання будь-яких маніпуляцій, повідомляю, що проїзд у громадському транспорті, що перевозитиме тільки  окремі категорії пасажирів, здійснюватиметься не безкоштовно. Тобто, пасажири зі спецперепустками, користуючись громадським транспортом за визначеними маршрутами, зможуть придбати квиток, скористатися проїзним, карткою киянина або Kyiv Smart Card», – повідомив Микола Поворозник.

 

Схема руху та маршрути міського транспорту

Транспорт розвозитиме виключно працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність столиці.

Пасажири допускатимуться за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.


Автобусні маршрути:

№ 56-Д «Просп.Палладіна – ст. м. «Либідська»;

№ 114 «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;

№ 118 «Ст. м. «Чернігівська» – ст. м. «Політехнічний інститут»;

№ 119 «Вул. Касіяна – Контрактова площа»;

№ 220 «Вул. Тростянецька – вул. Медова»;

№ 500 «Вул. Північна – зал. вокзал «Центральний».


Тролейбусні маршрути:

№ 7 «Вул. Чорнобильська – ст. м. «Площа Льва Толстого»;

№ 16 «Вул. Туполєва – Майдан Незалежності»;

№ 30 «Вул. Милославська – вул. Кадетський гай»;

№ 91-Н «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;

№ 92-Н «Просп. Свободи – аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського.


Трамвайні маршрути:

№ 1 «Михайлівська Борщагівка – станція «Старовокзальна»;

№ 12 «Пуща-Водиця – Контрактова площа»;

№ 14 «Просп. Відрадний – Контрактова площа»;

№ 16 «Ст. м. «Героїв Дніпра – Контрактова площа»;

№ 22 «Б-р Перова – завод ЗБК»;

№ 28-Д «Просп. Ватутіна – ст. м. «Позняки».

 

  Источник