Стало відомо, як заставити листоношу носити пенсію і комуналку. Інструкція від Укрпошти

Опубликовано: 10.04.2020
Укрпошта розповіла, як замовити доставку пенсії додомуЯк змусити листоношу носити пенсію, комуналку і продукти?


Для того, щоб оформити через Укрпошту доставку пенсії додому, необхідно заповнити анкету на сайті компанії або зв'язатися зі своїм листоношею, контакти якого можна дізнатися, зателефонувавши до контакт-центру Укрпошти.

Про це повідомили в контактному центрі Укрпошти.

"У період дії карантину, який встановлено на рівні держави через поширення коронавірусної інфекції, змінено порядок виплати пенсії та соціальної допомоги. Пенсіонери, які є найбільш вразливою категорією щодо інфікування коронавірусом, можуть отримати адресну доставку пенсії додому", - зазначили в Укрпошті.

Так, щоб отримати пенсію, не виходячи з дому, необхідно просто познайомитися з листоношею, який обслуговує ваш будинок. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму або зателефонувати до контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9.

Доставка пенсій та соціальної допомоги додому – безоплатна.

Таким же чином можна замовити безкоштовно ще низку послуг та сервісів. Так, можна сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити онлайн-передплату, отримати поштовий переказ "З картки додому", замовити продукти та інші товари широкого вжитку, купити товари з інтернет-магазинів.

Почтальоны соберут коммунальные платежи пенсионеров. Что может пойти не так?

Національний поштовий оператор "Укрпошта" на період карантину зробив безкоштовною доставку з понад сотні магазинів та семи торгових майданчиків. Зокрема, в категоріях: техніка й електроніка, одяг, взуття й аксесуари, краса й здоров’я, товари для дітей, для офісу, дому й дачі, навчання і дозвілля тощо. А також - маркетплейсів, серед яких такі відомі в Україні торгові майданчики, такі як Prom.ua, Rоzetka, AliExpress та інші.

Кабмін на своєму засіданні в середу, 8 квітня, ухвалив постанову "Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення". Цим нормативним актом прописаний експеримент, який покликаний допомогти громадянам платити за комуналку дистанційно. Також, встановлено новий алгоритм доставки пенсій і соціальної допомоги.

 

Источник: ukrinform   Источник