Сплачені кошти за газ повернуть населенню. Постачальники газу пояснили причину

Опубликовано: 17.04.2020
Кошти можуть бути використані споживачами для оплати поточного споживання або перераховані на банківський рахунок

Кошти за газ повернуть

Учасники акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року, зможуть отримати залишки невикористаних коштів з 20 квітня. Про це повідомили постачальники газу, які надають сервіси побутовим споживачам через онлайн платформу 104. ua, у пресрелізі компанії.

«Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на 104. ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання», – пояснюється в повідомленні.

Кошти можуть бути використані споживачами для оплати поточного споживання, або перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Зазначається, що для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу компанії – постачальника газу заяву встановленого зразка, або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів.

Субсидії і соцвиплати значно урізали. Скільки недоплатять населенню і що ще скорочено у новому бюджеті (ІНФОГРАФІКА)

Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений за цим посиланням. 

Повернення коштів відбудеться оперативно відразу після отримання заяви споживача.

Перевірити стан особового рахунку споживач може в будь-який момент в Особистому кабінеті на 104 .ua або зателефонувавши до контакт-центру у своєму регіоні.

 

Источник: mind   Источник