Рішення комісії щодо COVID-19: контроль буде посилено, роботу транспорту скориговано

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій озвучила своє рішення щодо запобігання подальшому поширенню COVID-19

Карантин в Україні:
контроль посилять

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила контролюючим органам посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм.

Про це 13 червня розповів заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко за результатами засідання комісії, передає Build Portal.

“Сьогодні було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм”, — зазначив він.

Что закроют в первую очередь? Кличко предупредил о вероятном ужесточении карантина

Крім того, за його словами, комісія ТЕБ та НС розглянула питання щодо кількості збільшення рухомого складу при перевезенні приміським залізничним транспортом та приміським і міжобласним автомобільним транспортом.

Також Ляшко поінформував, що комісія розглянула питання щодо зміни графіку роботи підприємств, державних закладів, установ, щоб розвести навантаження на транспорт у годину пік.

Уже 11 регионов не готовы к ослаблению карантина в Украине (ИНФОГРАФИКА)

Як повідомлялося, Уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Із 22 травня до 22 червня діє адаптивна модель карантину.

Нулевая декларация: какие доходы обяжут показать. Премьер рассказал о нюансах

 

Источник:
ukrinform

 
Источник