Quick FIX MDF kit — новий двокомпонентний ціанакрилатний клей від TYTAN Professional

Компанія СЕЛЕНА Україна запропонувала українським майстрам новий клей для монтажу і ремонту дерев’яних деталей, а також склеювання виробів МДФ, ґуми, фанери, різних видів пластику, шкіри, кераміки тощо

НОВИНКА

У червні 2020 року компанія СЕЛЕНА Україна запропонувала українським майстрам новий двокомпонентний ціанакрилатний клей Quick FIX MDF kit під брендом Tytan Professional.

Сфера застосування клею: для монтажу і ремонту дерев’яних деталей, а також склеювання виробів МДФ, ґуми, фанери, різних видів пластику, шкіри, кераміки тощо. Клей містить в’язкий гель ціанакрилат, який швидко полімеризується, і аерозоль-активатор, який значно пришвидшує процес склеювання.

Властивості клею Quick FIX MDF kit

• висока міцність склеювання і швидкість схоплення;

• не скапує і не стікає, тому ідеальний для використання на вертикальних поверхнях;

• підходить для приклеювання різних пористих поверхонь.


Особливості застосування

З метою досягнення очікуваного ефекту клей наносять на очищену, знежирену, очищену й висушену поверхню. На одну з склеюваних поверхонь наносять спрей-активатор, а на другу – гель–клей, після чого поверхні  міцно притискають одна до одної на декілька секунд. Температура нанесення – від + 5°C до + 40°C.

Даний продукт краще використовувати при зазорах 0,2 мм. З активатором слід поводитися як з легко займистою речовиною, тому тримати подалі від вогню. Слід уникати тривалих або багаторазових контактів активатора зі шкірою, тому рекомендовано застосовувати у добре провітрених приміщеннях. Наявний у складі активатора розчинник може впливати на певні види пластмас і покриттів.

Правильне застосування клею дає можливість уникнути багатьох проблем та неприємностей. Тому слід строго дотримуватися рекомендацій виробника

— правильно наносити, тому що ціанакрилат може моментально приклеїтися до шкіри;

— клей не нагрівати;

— може викликати серйозне роздратування очей;

— може загуснути в тюбику при поганому закриванні та зберіганні;

— зберігати у закритій оригінальній герметичній упаковці 12 місяців при температурі від +5 до + 25 ° C.

Клей вже продається в відомих торгівельних мережах та майже у всіх будівельних крамницях за привабливими цінами. Комплект малого фасування (200 мл+50 г) коштує близько 75 грн, великого (400 мл+100 г) – 127 грн.

 

Довідка: ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» — українське представництво Selena Group, Польща, великого світового холдингу з виробництва будівельної хімії: монтажних пін, герметиків, клеїв, систем гідроізоляції, утеплення, захисту будівельної деревини і т.д. Найвідоміші продукти в Україні — монтажні піни і піно-клеї, герметики, монтажні клеї і імпрегнати для деревини під брендом TYTAN PROFESSIONAL (www.tytan.ua).

Олексій Федорчук, директор по маркетингу alexey.fedorchuk@selena.com

 
Інформація опублікована на правах реклами

 
Источник