Програму «Теплі кредити» можуть продовжити на 2021 рік

Опубликовано: 17.09.2020
Держенергоефективності подало на розгляд уряду проект рішення про продовження і розширення програми "теплих кредитів" на 2021 рік


«Теплі кредити» хочуть
продовжити на наступний рік


Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження ініціює продовження програми стимулювання енергоефективних заходів (програма "теплих кредитів") на 2021 рік.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

"Усвідомлюючи затребуваність програми, Держенергоефективності за підтримки Міністерства енергетики вже розробило і подало на розгляд уряду проект рішення про продовження і розширення програми "теплих кредитів" на 2021 рік", - сказано в ньому.

Відзначається, що в 2020 році програмою скористалися понад 100 тис. Домогосподарств, які залучили понад 1 млрд гривень кредитних коштів на термомодернізацію свого житла.

16 тисяч сімей не отримають квартири: на програму «Доступне житло» коштів не передбачено - Голова Держмолодьжитла

Всього за 6 років дії програми понад 850 тис. Домогосподарств інвестували в енергоефективні заходи понад 8,6 млрд гривень.

При цьому з державного бюджету їм було виплачено 3,2 млрд гривень компенсацій.

Нагадаємо, проект державного бюджету на 2021 рік не передбачає окремих програм щодо державної підтримки енергоефективності в житловому секторі.

Фонд енергоефективності хотів заборонити ОСББ брати "теплі кредити" паралельно з участю в програмі фонду.

У грудні 2018 року Україна і ЄС домовилися про виділення 54 млн Евро на фінансування Фонду енергоефективності, а на початку минулого року було підписано угоду про виділення 50 млн євро на фінансування.

Назначение субсидий: из-за коллизии на рынке газа украинцы могут лишится субсидий 

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник: jkg-portal   Источник