Програма 5-7-9% зросте до 4 мільярдів — Мінекономіки

Бюджет Держпрограми 5-7-9% зросте до 4 мільярдів — Мінекономіки

Бюджет 5-7-9% збільшать

Основний бюджет Державної програми 5-7-9% незабаром буде збільшено до 4 млрд гривень.

Про це під час онлайн-конференції «Відновлення місцевої економіки. Як бізнесу працювати в умовах ІІ-го та ІІІ-го етапів виходу з карантину?», сказав директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки України Андрій Слабінський.

«Основний бюджет програми зараз залишається 2 млрд, але в планах є збільшення його до 4 млрд грн», — сказав Слабінський.

Карантин могут продлить после 22 июня, но он будет другим

Він нагадав, що програма 5-7-9% — це про відшкодування відсоткової ставки і кредитні гарантії.

Нагадаємо, в Україні з 1 лютого 2020 року стартувала затверджена урядом програма «Доступні кредити 5-7-9%». Надання трьох можливих ставок – 5%, 7% або 9% – за кредитами залежатиме від розміру бізнесу та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних. У квітні Кабінет міністрів розширив державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» на бізнес із річним доходом у 100 млн грн, тоді як раніше відповідна сума обмежувалася 50 млн грн. Також урядом була збільшена максимальна сума кредиту за програмою з 2 млн грн до 3 млн грн.

Кредит для бизнеса «5-7-9» трансформировался в программу «0» — Шмыгаль

29 квітня Кабінет міністрів підтримав законодавчі зміни, що передбачають надання малому і середньому бізнесу, який зазнав фінансових втрат внаслідок пандемії COVID-19, доступу до фінансових ресурсів, шляхом отримання кредитів з частковою державною гарантією.

 
 и том, где провести профилактику и заказать ремонт. 

Источник:
ukrinform

 
Источник