Проблема «Київміськбуду»: які ЖК добудує «Укрбуд»

Опубликовано: 11.03.2020
На початок березня холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла 5 з 23 об’єктів корпорації «Укрбуд»
Які ЖК добудує «Укрбуд»

10 березня стало відомо про початок робіт на ЖК «Гармонія».

Про це повідомив президент ХК "Київміськбуд" Ігор Кушнір в Facebook.

"+1 від Укрбуду. На цей раз це ЖК "Гармонія". Об'єкт взяли, будівельники зайшли на майданчик з метою завершення необхідних робіт. Днями почнемо продавати", - зазначив Кушнір.

Крім того, за словами президента "Київміськбуду", завершується аудит всіх об'єктів "Укрбуду", який компанія візьме на свій баланс.

"Майже закінчений аудит в цілому всіх об'єктів Укрбуду. Уже найближчим часом буду готовий озвучити подробиці", - йдеться в повідомленні.

Будівельники вже зайшли на майданчики ЖК «Харківський» і «Сонячна рів’єра». Найближчими днями «Київміськбуд» також почне реалізацію нерухомості в цих об’єктах.

Також холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла і розпочала реалізацію нерухомості в двох ЖК «Укрбуд» – ЖК «Пектораль» і «Новомостицький».

Також компанія анонсувала початок робіт і продажів ще на 6 об’єктах найближчим часом, але черговість прийому об’єктів компанії «Укрбуд», як кажуть в компанії, залежить виключно від ступеня готовності документів.

Також «Київміськбуд» провів зустріч із заступником Міністра оборони України Олексієм Марцинюком щодо подальшого будівництва ЖК «Оберіг-2» і «Арт хаус», де Міністерство оборони виступає стороною договорів. За словами будівельників, претензій щодо договірних відносин між Міністерством та забудовниками компанії «Укрбуд» немає.

Нагадаємо, «Київміськбуд» планує прийняти в управління 24 об’єкти корпорації «Укрбуд», житло в яких чекають близько 13 тис. інвесторів.


Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами "Укрбуду" в спецтемі Build Portal
 

 

  Источник