Пільгові 100 КВт електроенергії відберуть у споживачів? Хто ініціатор і куди підуть гроші

Опубликовано: 06.03.2020
Кабмін хоче відібрати у споживачів пільгові 100 КВт електроенергії

Чому населенню підвищують тариф на електроенергію?

Підвищення тарифу на електроенергію для населення, яке споживає до 100 кВт · год на місяць, до значення 1,68 грн / кВт · год дозволить зменшити обсяги ПСО на ринку і вивільнити кошти в розмірі 10 млрд грн.

Про це повідомив і. о. міністра Олексій Оржель.

«Якщо говорити про 100 кВт і скасування пільгової ціни в 90 копійок, то цей показник відіграє набагато більше. Це еквівалент 10 млрд гривень вивільнених грошей на ринку електричної енергії », - сказав він.

Також в. о. міністра прокоментував пропозицію зробити ринкову ціну на електроенергію для домогосподарств, які споживають понад 500 кВт · год на місяць.

«Якщо ввести якусь межу, наприклад, 500 кВт споживання, то все будуть намагатися залишитися під цією планкою. Ми вважали, скільки це в грошах - невелика величина і вона в даному випадку є не визначальною », - додав він.

Раніше Оржель розповів про зниження цін на електрику і газ.

«Тариф на електричну енергію за період роботи уряду знижений в середньому на 26%. Якщо говорити про те, як вдалося знизити ціну на газ, були дійсно великі ризики того, що у нас не вийде підписати договір на транспортування. Як результат - вийшло, це дозволило забезпечити зниження ціни на газ для споживачів щодо січень до січня на 25% », - сказав глава Мінекоенерго.

Джерело: jkg-portal   Источник