Оцінка б/у автомобіля. Калькулятор ціни авто

Пропозиція породжує пропозицію
Реальну вартість конкретної марки автомобіля в Росії на певний період часу вам не скаже ніхто, навіть професійний торговець машинами. Справа в тому, що на вітчизняному ринку старих автомобілів до сих пір немає єдиної інформаційної бази по реальній вартості тих чи інших моделей. Немає активних бірж, на яких йдуть торги (ціна формується залежно від попиту) і які фіксують динаміку зміни вартості пропонованих лотів. Тому всі, хто виходить зі своєю пропозицією, не мають ні найменшого поняття, яка зараз реальна вартість на той автомобіль, який вони хочуть продати. У той же час в США і Європі існує ціла галузь оцінки. Підготовка авто до продажу дуже важлива.

Найбільші корпорації займаються оцінкою старих автомобілів, регулярно випускають бюлетені та інші друковані видання, в яких фіксуються ціни і динаміка їх зміни. Так надходить, наприклад, компанія Kelley Blue Book, заснована в 1918 році (спочатку компанія називалася Kelley Kar Company). Це найстаріша компанія з оцінки старих автомобілів з 1993 року випускає видання Consumer Edition of the Blue Book, яке вважається кращим виданням для продавців автомобілів, і на ціни, зазначені в ньому, рівняються всі світові торговці. Крім російських. Нашим фахівцям доводиться орієнтуватися на інших учасників торгового процесу, які, в свою чергу, настільки ж не інформовані про загальний стан вітчизняного ринку старих автомобілів. Адже орієнтуючись на те, за якою ціною виставляють автомобілі інші продавці, можна дізнатися лише значення пропозиції, а не кінцеву вартість машини, яка зазвичай буває трохи нижче.

Послуга викупу автомобілів — прекрасний спосіб швидко і без будь-яких ускладнень продати будь-який транспортний засіб. Тільки спочатку потрібно дізнатися реальну ринкову вартість вашого Б / У авто. Для того, щоб дізнатися, скільки точно варто транспортний засіб, використовуйте наш онлайн калькулятор розрахунку вартості авто для викупу. Це сервіс, який за 10 секунд допоможе вам дізнатися реальну ринкову вартість автомобіля.

Переваги нашого калькулятора

Працювати з калькулятором гранично просто. Вам потрібно ввести певні характеристики автомобіля: марку, модель, рік випуску авто і пробіг. А далі залишається просто натиснути кнопку «Розрахувати вартість».

Протягом декількох секунд система аналізує ваше авто, порівнюючи його з іншими пропозиціями на ринку. Ми працюємо з провідними сайтами auto.ru, avito.ru, drom.ru. Після порівняння виводиться середня ринкова вартість автомобіля, а також список компаній, які зацікавлені в його викупі.

Калькулятор вартості авто для викупу — допоможе вам визначити вартість транспортного засобу і швидко знайти реального покупця.