Оригінальне вирішення житлового питання: подружжя з США побудували невеликі будиночки для своїх дітей (ФОТО)

Опубликовано: 03.07.2020
Невеличкі будиночки кожному: подружжя з США збудувало невелике поселення для своїх дітейБудиночок кожному!


Кожен підліток у перехідний період мріє жити окремо від батьків. Але вони не завжди можуть просто переїхати від тата з мамою. Тому подружжя з США вигадали оригінальний спосіб, як їхнім дітям дістати власне житло.

Британці у карантин орендують надувні паби і ставлять їх у своїх двориках (ФОТО, ВІДЕО)

Сім'я Брінкс з Америки придбала велику ділянку, аби побудувати собі будинок, йдеться на їхній сторінці у фесбуці. Але їхні думки розділилися: тато Райан хотів великий особняк для всього сімейства, а мама Келлі – щоб їхні діти мали особистий простір і вже звикали до самостійності.

Тому подружжя пішло на компроміс та побудували великий особняк для себе та два будиночки для своїх дітей: 18-річної дочки Леннокс і 16-річного сина Броуді.

Дитячі будиночки невеликі – близько 160 квадратних футів (50 квадратних метрів). Але підлітки відчувають себе там комфортно та вчаться самостійному життю в побуті. Також кожен будинок має спальню, вітальню, кухню, душ та санвузол. Діти створювали дизайн у своїх помешканнях самі.

Будинок за 1 євро: в Італії влаштували грандіозний розпродаж

Проте зараз донька Леннокс вже живе окремо та далеко від дому. Адже дівчина поступила в коледж і проводить в гуртожитку п'ять днів на тиждень, а додому приїжджає тільки на вихідні.

Додамо, що сім’я Бринксів створила ще будиночок для гостей, площею 60 квадратних метрів, який вони часом використовують для спільних посиденьок


Источник: 24tv   Источник