Найдорожчі квадратні метри в світі: названа країна із самими високими цінами на нерухомість

Названа країна з найдорожчою нерухомістю у світі

Країна із найдорожчою
нерухомістю у світі

Князівство Монако зберігає статус країни з найвищими цінами на нерухомість. Середня вартість квадратного метра житла тут становить понад 48 тисяч євро.

У Монако, яка є однією з найменших держав на землі, проживає найбільше мільйонерів, йдеться у звіті міжнародного ріелторського агентства.

Ціни на нерухомість

Ексклюзивність Монако не має аналогів… Знаменитості, титани промисловості, аристократи та інші світові еліти називають князівство домівкою. Привабливість Монако безмежна, – відзначили аналітики.

Попит на житло всіх типів у Монако залишається високим, незважаючи на пандемію коронавірусної інфекції у світі. У той же час експерти вважають, що вибір нерухомості в країні жорстко обмежений.

Середня вартість квадратного метра становить понад 48 тисяч євро. У Монте-Карло ціни вищі –  53 тисячі євро за кв. м.

Як вплинуть на вартість житла тисячі непроданих у карантин квартир і чи загрожує ринку масове банкрутство?

Конкуренти

Єдиним «суперником» Монако у цінах на нерухомість аналітики вважають Гонконг. Для порівняння, елітне житло в Нью-Йорку в середньому обходиться вдвічі дешевше, ніж в Монако, а в Парижі і Лондоні – на 60-68% доступніше.

За словами експертів, незважаючи на і так високу вартість, найближчим часом ціни на житлові квадрати в Монако можуть лише зрости або залишитися незмінними.

Що в Україні заважає будувати житло?


Источник:
24tv

 
Источник