Масаж

Масаж в руках професіонала знаходить лікувальну силу, піднімаючи на ноги, позбавляючи від хвороб тіла і душі. По впливу масаж відноситься до фізіотерапії. Але, на відміну від апаратних методів — впливу струму, хвиль, магнітів і т.п., він має свої переваги. По-перше, дотик рук масажиста природніше, ніж дотик блоком механічного приладу. А якщо вас цікавить масаж в Києві, переходите на сайт massage-kiev.net.ua.

По-друге, руки чутливіші: вони можуть відчути м’язовий затиск або набряк тканин, що дозволить застосувати більш відповідну техніку. По-третє, розібравшись в проблемах пацієнта, фахівець може скомбінувати таку тривалість масажу, кратність його проведення, які будуть найбільш корисними.

По-четверте, масаж можна комбінувати з лікувальним введенням корисних речовин в шкіру — вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів — наприклад, працюючи з медом або спеціальними кремами. І, по-п’яте, з його допомогою можна вирішити такий великий спектр проблем зі здоров’ям, скільки не вирішить жоден прилад.

Хоча сподіватися тільки на один масаж, якщо ви розраховуєте на лікування, не варто. Це гарне, але тільки додатковий засіб будь-якого лікарського призначення.

Фахівця, який би підібрав вам відповідну техніку, знайти нелегко. Найчастіше можна зустріти масажиста, який закінчив одні курси якогось одного виду масажу і практикує його «на всі випадки життя». Лікувальний ефект при такому підході буде невеликий. Як же розібратися, який масаж потрібен вам?

ВІД ЧОГО ЯКИЙ МАСАЖ ДОПОМАГАЄ

Хиромассаж

Що це? Техніка маніпуляцій, при якій масажист зосереджується на розминці м’язів тіла, обличчя, кінцівок.

Ефект. Шкіра над м’язами очищається від рогових лусочок, застійного сала в сальних залозах, завдяки чому поліпшується шкірне дихання, розганяється застій крові, підвищується тонус м’язів, зменшується в’ялість шкіри, прискорюється виведення токсинів з організму. Після курсу масажу м’язи стають сильнішими, витривалішими, працюють швидше.

Кому потрібен. Техніка застосовується при сполучно-тканинних рубцях, спайках, міозитах, радикулітах, целюлітах для поліпшення харчування і тонусу м’язів, зниження нервового збудження, підтяжки м’язів обличчя.

Дренажні техніки

Що це? Техніка маніпуляцій, при якій масажист зосереджується на серцево-судинній системі — від великих судин до капілярів (кровоносних і лімфатичних), при цій техніці прокачується кров і лімфа.

Ефект. При використанні цього масажу забирається весь застій в судинах, поліпшується водний баланс шкіри і її дренаж — здатність виводити токсини і вуглекислий газ. Завдяки цьому клітини шкіри, підшкірної клітковини і м’язів починають оздоровлюватися.

Кому потрібен. Рекомендується тим, хто страждає куперозом, червоністю, спазмами м’язів, для зменшення набряків після хірургічної пластики обличчя.

Нейрофизиологический масаж

Що це? Спеціаліст акцентує увагу на глибоких м’язах, розташованих навколо хребта — пускової зони багатьох затискачів.

Ефект. Через периферичні шкірні нервові закінчення (рецептори) йде безпосередній вплив на центральну нервову систему, яка починає давати сигнали стресовим гормонам — до тих пір, поки їх запас на сьогодні не скінчиться. В результаті настає розслаблення.

Кому потрібен. Застосовується для загального розслаблення, при головних болях, апатії, порушення потенції на нервовому грунті, стенокардії, підвищеному тиску, синдромі хронічної втоми, при безсонні.