Корупцію подолано? Держгеокадастр автоматизував погодження документів

Опубликовано: 05.03.2020
Урядом було прийнято рішення, яке унеможливить корупційні ризики у погодженні Держгеокадастром всіх видів документації із землеустрою
Автоматизація погоджень у Держгеокадастрі

3 березня на засіданні Уряду було прийнято рішення, яке унеможливить корупційні ризики у погодженні Держгеокадастром всіх видів документації із землеустрою. Про це повідомляє у Telegram-каналі екс прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Рішенням Кабміну запроваджується принцип екстериторіальності, тобто усунення людського фактора у розгляді документів.

«Відтепер жодних надуманих відмов чи домовлянь. Усі заявки за принципом випадковості будуть потрапляти до будь-якого кадастрового експерта в країні», - пише Гончарук.

Цей принцип вже був застосований щодо погодження проектів відведення у пілотному режимі. Тоді кількість негативних висновків різко скоротився від 40% до 15%.

Нагадуємо, що висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення ділянок можна відслідковувати на сайті Держгеокадастру з жовтня 2019 року.

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

 

Джерело: jkg-portal   Источник