Коли пом'якшать карантин і запустять економіку країни? Прем'єр озвучив прогнозовану дату

Опубликовано: 01.04.2020
Верховна Рада має розглянути законопроект з поправками до державного бюджету на 2020 рік та питання про поступове послаблення карантину в країні для запуску економіки
Коли послаблять карантин

Кабінет Міністрів має намір після Пасхи, яка цього року припадає на 19 квітня, розглянути питання про поступове послаблення карантину в країні для запуску економіки. Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди мають заробляти гроші. Економіку треба запускати», – заявив прем’єр.

Бизнес в условиях вируса: что делать и какой прогноз

Він наголосив, що підтримка громадян, які залишилися без засобів заробітку, – це одне з перших завдань влади.

«Ми зараз розраховуємо кілька сценаріїв. Китайський, наприклад, сценарій передбачає короткострокові і дуже жорсткі обмеження. Сценарій м’якший, але з жорстким санітарно-гігієнічним режимом, який передбачає масковий режим і дотримання певних соціальних дистанцій. Всі ці сценарії розробляються, і протягом декількох днів ми будемо їх представляти і розповідати, як ми будемо рухатися далі», – підкреслив прем’єр.

Точка зору: продовження карантину - клінічна смерть для бізнесу

Також Денис Шмигаль висловив упевненість, що Верховна Рада розгляне законопроект з поправками до державного бюджету на 2020 рік через сім-вісім днів.

«Ми хочемо, щоб лікарі, які сьогодні стоять на варті життя і здоров’я наших громадян і часто ризикують своїм життям і здоров’ям, отримували не менше, ніж отримують солдати на передовій. Це важливо для нас, і ця вимога також буде прописана в цьому законі, який, сподіваюся, я навіть впевнений, буде проголосований через сім-вісім днів», – зазначив він.

Прем’єр пояснив, що до засідання парламенту в понеділок, 30 березня, не всі депутати мали можливість ознайомитися з документом.

У понеділок законопроект №3279 про внесення змін до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» народні депутати відправили на підготовку до повторного першого читання.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

 

Джерело: gmk   Источник