Держава "закопувала" гроші в будівництво. Що змінилося зараз (ВІДЕО)

Опубликовано: 11.03.2020
Чому программа "Велике будівництво" почала працювати лише зараз і як мільйони закопували у будівництво через корупцію та недбалість Чому програма "Велике будівництво" почала працювати лише зараз

Олена Шуляк представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді розповіла, чому программа "Велике будівництво" почала працювати лише зараз і як мільйони закопували у будівництво через корупцію та недбалість.

"Чому програма "Велике будівництво" почала працювати лише зараз? Тому що донині в Україні було відсутнє стратегічне планування + найвищий рівень потерпав від корупції (яку нині істотно вдалося викорінити)", - повідомила Олена Шуляк.

За словами Олени Шуляк, ще на початку свого призначення уряд Гончарука провів велику інвентаризацію, під час якої намагалися об'єктивно побачити, що добудовано, а що — ні. Тоді ж з'ясували, що раніше в держави брали кошти, за які одночасно розпочинали будівництво тисяч об'єктів. В результаті, гроші просто "закопували": десь на 30%, а десь на 40%.

"Уряд підготував карти, на яких позначив усі недобудовані об'єкти соціальної інфраструктури, і вказав ступень їх готовності до експлуатації. Після цього з органами місцевого самоврядування, головами ОДА та депутатами-мажоритарниками провели розмову щодо їх допомоги в цій справі.

Відтак, вже в 2020-му ми матимемо реальні результати програми, яка пройшла грамотну логістику для того, щоб ефективно працювати. Вже на понад 300 об’єктах одночасно почалися будівельні роботи. А у планах — протягом року звести і здати в експлуатацію понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень (також буде збудовано 4000 км доріг)", - повідомила Олена Шуляк.

  Источник