Держава компенсує комуналку. Чи всім пощастить?

Опубликовано: 19.03.2020
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава має оплатити частину комунальних послуг за час вимушеного перебування українців на карантині
Держава оплатить частину комуналки

Держава має оплатити частину комунальних послуг за час вимушеного перебування українців на карантині, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Держава має взяти на себе часткове відшкодування комунальних послуг, які зростуть у зв’язку з постійним перебуванням людей на самоізоляції вдома», – заявив він.

Шмигаль доручив міністерствам соціальної політики, фінансів та економіки протягом трьох днів розрахувати суму коштів і визначити відсоток, який можуть компенсувати за «комуналку» під час карантину.

Він також доручив визначити категорії громадян, яким нададуть компенсації, водночас зауваживши, що відшкодування можуть поширюватися на всіх українців. Рішення буде ухвалено на позачерговому засіданні уряду.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон оголосив про те, що на час карантину не будуть приходити рахунки за газ, електроенергію, а також квартплата. 

У Києві планують тимчасово звільнити підприємців столиці від сплати місцевих податків.

 

Источник: hmarochos   Источник