Чи буде фінансуватися енергомодернізація будинків? Що в бюджеті на "Фонд енергоефективності"?

Опубликовано: 30.03.2020
Фонд енергоефективності заявляє розповів про своє подальше фінансування
"Фонд енергоефективності".
Бюджет та подальша робота

Державна установа "Фонд енергоефективності" офіційно повідомляє, що зміни до її бюджету наразі не вносяться, і Фонд продовжуватиме відшкодування коштів у звичному режимі.

"На сьогодні статутний капітал Фонду сформований повністю відповідно до постанови Кабінету міністрів України та становить 2,72 млрд грн", - ідеться у повідомленні.

"Большое строительство" попало под нож нового бюджета: минус 10 млрд на дороги - только первый шаг?

Зазначається, що Фонд енергоефективності продовжить часткове відшкодування коштів на енергоефективні заходи у звичному режимі та прийматиме від ОСББ заявки на участь в програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім".

"Час їх розгляду та оцінки ніяк не змінюється... Команда Фонду енергоефективності продовжує працювати у звичному темпі та закликає засоби масової інформації та експертів, які впливають на зміни в енергоефективній сфері, використовувати цей карантинний час для вдосконалення власної роботи та не поширювати інформацію, що може посилити соціальне напруження", - додали у Фонді.

Вірус змін: Нафтогаз заговорив про ринкову можливість зниження ціни на газ для населення

Як повідомлялося, уряд ухвалив рішення для утворення стабілізаційного фонду, який використовуватиметься для подолання наслідків кризи, спричиненої коронавірусом.

Розмір стабілізаційного фонду, за різними даними, становитиме 124-200 млрд грн. Для його формування очікується значне зменшення ряду видатків у держбюджеті-2020, а також збільшення дефіциту бюджету.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Джерело: ukrinform   Источник