Будують і карантин їм не завада: в Укравтодорі розповіли про темпи програми «Великого будівництва»

В Укравтодорі запевняють, що карантин не вплинув на темпи «Великого будівництва»

“Велике будівництво”
не знижує темп

Карантинні обмеження щодо протидії поширення коронавірусу не вплинули на графік і план реалізації програми “Велике будівництво”.

Про це заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков на брифінгу, передає Build Portal.

“Це (карантин — ред.) жодним чином не вплинуло на наші темпи, на наші графіки, тому що в принципі на об’єктах будівництва ми були ізольовані, працювали на свіжому повітрі, майже ніяких проблем не було”, — зазначив він.

У свою чергу заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко нагадав, що в ході реалізації програми “Велике будівництво” створюються нові робочі місця, та запевнив, що наразі також є вакансії у різних регіонах країни.

Врятувати дороги: чому лише ремонту буде недостатньо і як запровадити систему моніторингу дорожніми активами

Водночас він додав, що загалом цього року в рамках “Великого будівництва” планується відремонтувати та збудувати 6,5 тисячі км доріг місцевого та державного значення, а також 100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 спортивних об’єктів та 210 приймальних відділень у лікарнях.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 23 червня утворив координаційну раду з реалізації програми «Велике будівництво» як консультативно-дорадчий орган. Координаційну раду очолив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

90 мостов и 110 километров дорог уничтожены наводнением на Прикарпатье, — «Укравтодор» 


Источник:
ukrinform

 
Источник