Архітектурний хакатон: освіта майбутнього

Опубликовано: 03.03.2020
Компанія hallway провела в Києві Архітектурний хакатон


24-25 лютого компанія hallway провела в Києві Архітектурний хакатон.

4 команди із 24 архітекторів розробили дизайн-концепти для нової загальноосвітньої школи Inventor, що відкриє свої двері на Лівому березі Дніпра вже в наступному учбовому році. Школа займає два поверхи в новобудові та має площу більше 2000 кв.м.


                   
«У бізнесі перемагає той, хто впроваджує інновації першим. І робить це краще, ніж інші. Тому для розробки унікальної концепції простору важливо використовувати нові концептуальні рішення, сучасний дизайн і інноваційні технології» - впевнені у hallway.   

Підготовка до Хакатону – це кропітка праця цілої команди. Відбір учасників, розподілення їх по групам, підбір експертів, розробка технічного завдання, сценарію і організація самого івенту – все це займає близько місяця. До участі допускаються лише вмотивовані архітектори та дизайнери інтер’єру з якісним портфоліо. Залежно від досвіду, навичок, людських якостей і психотипу їх розподіляють по командам. Технічне завдання формується згідно маркетингових і бізнес-задач. Воно пропрацьовується разом з концептологами і представниками замовника.


Зазвичай Хакатон – це 12 годин інтенсиву. Але цього разу напередодні був проведений захід, в якому прийняли участь 32 дітей віком від 8 до 13 років. Під керівництвом дорослих менторів-архітекторів вони створювали концепти спортивного майданчика для школи. Їх роботи стали частиною технічного завдання для учасників Хакатону.


"Хочете більше простору? Копайте в глибину й піднімайтеся вгору, використовуйте 3-D проекції!" - сказали діти і запропонували свої варіанти облаштування території навколо школи.

"Хочете трансформованих приміщень? Використовуйте надсучасніші матеріали, пам'ятайте про безпеку і потребу у чистому повітрі, садіть всередині садки, облаштовуйте акваріуми та тераріуми, будуйте прозорі стіни і не забувайте про Зону Слави!" – сказали архітектори і запропонували найсміливіші ідеї облаштування внутрішнього простору для людей майбутнього.
Довідка:

Архітектурний хакатон – навчально-креативний майданчик, який об’єднує архітекторів, дизайнерів інтер’єру, концептологів, проджект-менеджерів і представників бізнесу навколо створення інноваційних концепцій простору для бізнесу.

hallway.pro – перша та єдина в Україні платформа пошуку архітекторів і дизайнерів інтер’єру.

Inventor – це 32 STEM-школи по Україні, в яких навчаються близько 15000 учнів від 3 до 16 років. STEM-орієнтований підхід до навчання поєднує вивчення природничих наук, технологій, інженерії та математики. Школа, над концептом якої архітектори працювали на Хакатоні, стане першою загальноосвітньою школою мережі, де навчатимуться діти до 9 класу. 
Джерело: hallway
Інформацію опубліковано на правах реклами

  Источник