АНОНС: Будівельний Конгрес України, 18,03, Київ

Опубликовано: 06.03.2020
18 березня у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму «Будівельний комплекс – перезапуск: енергоефективність та державно-приватне партнерство»
БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС УКРАЇНИ

ДЕ: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, PRESIDENT Hotel
КОЛИ: 18 березня о 10.00
Відвідати: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ (Реєстрація обов’язкова до 15.03.2020)
Проект програми заходу


18 березня 2020 року у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема цьогорічного форуму «Будівельний комплекс – перезапуск: енергоефективність та державно-приватне партнерство». 

Конгрес спільно організовують Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів, Національний експертно-будівельний альянс України та Київський національний університет будівництва і архітектури за підтримки проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» та Уряду Німеччини.

Під час заходу обговорюватимуться найактуальніші тренди та проблеми галузі виробництва будматеріалів, експертного будівельного середовища, а також заходів енергоефективності, які повинні супроводжувати усі етапи сучасного будівництва. Основою для розвитку енергоефективного будівництва в Україні має стати державно-приватне партнерство, що також буде окремою темою для обговорення під час заходу.

Участь у Конгресі візьмуть представники підприємств різних напрямків будівельної галузі, органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, проектів міжнародної підтримки, народні депутати України.

Медіа-партнери:Працюємо разом заради розвитку!
За додатковою інформацією звертатися
spilkavb@gmail.com або за тел. +38044 425-48-39


Інформацію розміщено на правах реклами

Источник: avbmv   Источник