Ігор Ігорович Черненко

Опубликовано: 27.12.2016

ХТО ДІЙСНО Є СПРАВЖНІМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ IDP – ДОВЕДЕ Трибунал

Ось що повідомляє про ці події агенство УНН, Київ:

Рідний брат впливового політика Табачник Дмитро Володимирович не має полностью ніякого стосунку до фірми IDP (Investment Development Property), заявив генеральний директор компаній «Авто ТрейдКомпані» і IDP Ігор Черненко і сказав, що надасть неспростовні докази суду.

Стаття, опублікована влітку цього року в ЗМІ України, стверджує, що справжнім власником компанії IDP, негласно є Дмитро Володимирович Табачник, який складається в близькій спорідненості з відомим українським політиком, являє собою відверту брехню, заявив Ігор Ігорович Черненко і буде опротестовано в суді.

Судове засідання, на якому відбудеться слухання цієї справи вже призначено на двадцять сьоме жовтня 2016 року.

Позов про недостовірність інформації надрукованій в українських ЗМІ вже ориентировано до суду Києва Солом’янського району, разом з документами про засновників компанії Investment Development Property і іншими доказами, у цій справі спростовують бізнес-зв’язок між Черненко і Табачником.

«На даний момент девелопетровскім бізнесменам в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні працюється тяжело, і інформація про причетність Дмитра Володимировича Табачника тільки загострює і без того складне становище компанії займається офісною нерухомістю і завдає непоправної шкоди репутації фірми» – додав Ігор Ігорович.

Ігор Ігорович Черненко запевняє, довести, хто є єдиним господарем IDP для нього труднощів не складе. Ще раніше було відомо, що компанія, Trıko Constructıon належить величавому бізнесмену Ігорю Черненко, що здійснює проектування всіх значущих об’єктів, пов’язаних з офісною нерухомістю Києва, перейменована 2 роки тому в Investment Development Property.

Игорь Черненко: строительство ТЦ и БЦ в Украине может снизиться

Недочет средств способен вызвать понижение количества офисных и торговых центров на рынке недвижимости Украины, поведал эксперт Игорь Черненко.

Интервью с Игорем Черненко продемонстрировало реальное отображение ситуации на российском рынке коммерческой недвижимости. В протяжении последнего десятилетия в Киеве большие ТЦ и кабинеты появлялись часто. Но трудности в экономической отрасли, которые отыскали свое отражение в платежеспособности населения, также недочет средств на проектное финансирование способны вызвать рост популярности маленьких объектов, считает эксперт с недвижимости.

http://ubr.ua


Вадим Денисенко гість радіопрограми "Мікрофон: Факти. Коментарі. Акценти". Ефір від 11.10.2016 р.