$10 000 на лавки для бездомних людей

Опубликовано: 12.03.2020
В штаті Айова витратять понад $10 000 на лавки для бездомних. Таким чином у місті подумали про людей, які могли б лежати на них.
Зручні лавки для бездомних 

Міська рада штату Айова замінить 14 з 70 лавок у пішохідному центрі міста біля публічної бібліотеки на нові, де немає підлокітників, повідомляє The Things.

Ініціатором оновлення виступила вірянська громада «Католицький робітничий дім міста Айови», що займається допомогою бідним. Вони запропонували місту оновити лавки, на яких бездомним було б зручно лежати. Ті ж лавки, які стоять у парку зараз, вони назвали anti-homeless (анти-безпритульними).

Таким чином, «Католицький робітничий дім міста Айови» запропонував втілити ідею створення громадського постору, який буде привітним для всіх, каже Ніколь Новак, одна з організаторок «Католицького дому». Ідея оновлення лавок спричинила дискусію та мітинги. Мітингарі брали з собою ковдри та спальні мішки, щоб «полежати» на старих лавках.

Кейді Герлах, директор стратегічного відділу управління ресурсами «Shelter House», заявив, що гроші, виділені на лавки, можна було б краще витратити іншими способами, щоб допомогти бездомним. Але організатори «Католицького дому» продовжують наполягати на своєму, зазначаючи, що проблема лавок в цілому привернула увагу до проблеми бездомності в місті.

Источник: hmarochos   Источник