Змова на успіх у справах і роботі, бізнесі, життя чоловіка як читати на сіль в домашніх умовах |

Опубликовано: 03.09.2018

видео Змова на успіх у справах і роботі, бізнесі, життя чоловіка як читати на сіль в домашніх умовах |

Environmental Disaster: Natural Disasters That Affect Ecosystems

Рекомендується ознайомитися з усіма представленими в даній статті варіантами змов, так як вони можуть бути корисними для будь-якої жінки в повсякденному житті.


On the Run from the CIA: The Experiences of a Central Intelligence Agency Case Officer

Змова на успіх у житті, бізнесі, справах, навчанні і роботі читати на сіль в домашніх умовах

Змова на успіх у житті, бізнесі і роботі, який читається на сіль в домашніх умовах, слід проводити акуратно, зайвий раз її не розсипавши, щоб не пішов зворотний процес. Для проведення цього обряду потрібно купити нову пачку солі, відкрити її і насипати на всі підвіконня в будинку, приказуючи такі слова змови:

«Я сіль березі і ховаю, та супроводжує мені у житті і бізнесі успіх і удача! Як ця сіль розсипається, так моє багатство примножується! Кожна крупинка – це частинка щастя в мою скарбничку. Довіра та повага людей завжди хай будуть зі мною, а нещастя та смуток відправляю геть. Мої Слова міцні, як захист з солі на моєму вікні!»

Після проведення ритуалу сіль повинен пролежати ще ніч, а на наступний день її потрібно акуратно зібрати в паперовий пакет і розвіяти на перехресті. Вклонитися чотирьом сторонам і відправитися додому.

Змова на гарне навчання, який читається на сіль, проводиться вночі в повний місяць. Висипається сіль на сковороду, злегка підігріти її і прочитати таке заклинання:

«Як солона їжа смачна, так і знання для мене смачні! Як їжу без солі не можу пробувати, так і без знань жити не зможу! Сіль для їди, а знання для навчання. Сіль вогнем прокаленная, а знання до мене прикріплені».

Вранці висипати сіль в мішечок і брати з собою на навчання. Повторювати змова потрібно кожну чверть.

Змова на успіх і удачу та процвітання

Така змова потрібно проводити у святий великий свято Покров. У церкві необхідно придбати дев’ять свічок, побризкати на них святою водою, а після цього на кожну начитати дев’ять разів слова змови:

«Покров сніжком землю покриває, дівчат женихами наділяє, так нехай і мені допоможе, так нехай і мені прислужитися. Нехай моє господарство процвітає, невдачі переживає, нехай гаманець золотом наповнюється, мені з господарством не маятися».

По закінченню слід взяти всі дев’ять свічок і відправитися в церкву. Там біля ікони

Пресвятої Богородиці їх поставити і тричі, хрестячись, промовити: «Матінка Богородиця, молюся і уповаю, господарство підтримувати бажаю. Допоможи мені в моїй справі, допоможи в починаннях, допоможи у намаганнях. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

По виходу з церкви потрібно подати милостиню тим, хто потребує, і просити їх молитися за здоров’я, успіх і процвітання.

Змова на успіх читати кожну тиждень і можливі наслідки

Змова на успіх читається щосереди протягом місяця. Перш ніж починати читати слова змови, необхідно обмитися і ретельно вимити руки та обличчя. Далі проговорити заклинання:

«Средица – Середовище йди словом на водицю. Іменем Христовим хрещуся. Ангел – охоронець мене охороняє. Ангел помилуй, відвів би ти всі біди від мене. Послав би ти все щастя та успіх на мене. Сідай на праве плече, чатуй та стереги мене одного. Від злих людей, від звірів лісових, від мов поганих! Від суду, від розправи, від пересудів та відьомських отрути! Господь Бог, віку додай мені, життя легкої зроби! Амінь!»

Після прочитання змови потрібно ще раз вмитися. Далі в ніч однією з середи, коли буде на небі молодик, слід йти на цвинтар, знайти могилу без імені, покласти відкуп у вигляді молока, пирога і монет, вклонитися невідомому три рази і проговорити слова прохання:

«Згадав би ти небіжчик, забрав би з мене все погане, лихе вічно і нескінченно! Буде так відтепер і навіки віків! Амінь!»

Читати слова змови необхідно три рази, після чого не обертаючись йти з території мертвих. Наслідки такої змови криються в недосвідченості його проведення. Одна помилка і все піде шкереберть. Могилку потрібно шукати заздалегідь, а не в сам момент проведення обряду. Оскільки тривалі ходіння по кладовищу в молодий місяць почнуть обурювати «місцевих жителів», що призведе до того, що вони будуть заважати проведенню ритуалу. Також такий змова може негативно вплинути на здоров’я людини, який його проводить.

Сильний змова в торгівлі на прибуток з хлібом, читати на шпильку, на зростаючу місяць

Для змови на вдалу торгівлю потрібно взяти скоринку житнього хлібця на місце, де проводиться торгівля і тричі прочитати заклинання:

«Зерно в землю впало, паростком виросло,

Колосом зазолотилось, хлібцем оборотилось.

Як в полях досхочу хліба, так і грошей у мене до неба.

Як хліба ростуть – колосяться, так і грошики мої ростуть додаються.

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Змова на успішну торгівлю слід проводити на зростаючу місяць. В руку насипати сіль, стати спиною до прилавка, за яким проводиться торгівля, і через ліве плече кидати її, при цьому примовляючи:

«Піші, на колесах, йдіть усі сюди:

Тут вам є місце, їжа і вода.

Мені ваші гроші, а вам мій товар.

Амінь».

Також змова на продуктивну торгівлю робиться в ніч перед торговим днем на повню. Потрібно взяти шпильку, стати навпроти вікна, в якому видніється місяць і промовити такі слова:

«Мені гроші, мені торгівля. Все мені. А вам – товар і здача. Амінь».

Після цього шпильку начепити з внутрішньої сторони одягу, яка буде одягнена під час торгівлі, і лягти спати. Вранці одягнутися і йти торгувати.

Змова на купюру

Для змови на залучення грошового достатку слід взяти купюри великого номіналу і загнути з двох сторін по одному краю, щоб вийшов трикутник. Потім притулити її до губ і прочитати слова заклинання:

«Як сильна річка притягує струмочки,

А море – сильні річки,

Як жінка притягує чоловіка,

А чоловік – жінку,

Як ніч притягує день,

А день – ніч,

Так би й ти притягувала собі подібні.

Хай буде так завжди»

Купюру акуратно скласти в гаманець і не торкатися до неї протягом трьох місяців. Якщо руки будуть попадатися купюри такого ж номіналу, їх потрібно підкладати до заговоренной купюрі.

Обряд на гроші з зеленої свічкою

Як відомо колір грошей – зелений, тому змови на залучення матеріального достатку краще всього проводити зі свічок зеленого кольору.

Для цього необхідно заздалегідь купити зелену свічку, підготувати велику купюру і дзеркало. У повню розташувати дзеркало в горизонтальному положенні, зверху на нього покласти купюру, над ними запалити свічку і проговорити слова:

«Я гідна того добра, про яке прошу. Нехай достаток прийде в мій будинок. Нехай благополуччя завжди буде при мені. Нехай всі мої діяння увінчаються успіхом. Все, про що я мрію, обов’язково збудеться».

Прочитати змову три рази, після чого погасити свічку. Взяти купюру, на якій залишився віск, загорнути в неї свічку і закопати поруч з будинком.

Замовляння на гроші з пшоном

Грошовий змова робиться на пшоно в тому місці, де водиться безліч птахів. Там потрібно буде розсипати пшоно птахам, примовляючи слова заклинання на залучення достатку:

«Всяка птиця пташенятам корм несе, одна зозуля кукушатам худа мати, зозулі не стану пшона кидати. Пташки-невелички, ось вам частування, віднесіть малим детушкам. Як я вас пригощаю, пшона посипаю, так би і мене, раба (ім’я), достатку випадало на всяк день, на всяк час. Амінь».

Слова промовляти, поки всі пшоно не висиплеться.

rss