Закони продажів успішного менеджера

Опубликовано: 03.09.2018

видео Закони продажів успішного менеджера

Пиар-стратегии Порошенко, Бойко, Ляшко и Тимошенко. Сергей Белашко

Менеджер з продажу - досить затребувана професія. Співробітники, які вміють домагатися високих показників в даній сфері, цінуються дуже високо на ринку праці і можуть розраховувати на пристойний дохід. Знаючи основні закони успішних продавців і застосовуючи їх на практиці, ви можете значно просунутися в продажах.Менеджер повинен володіти такими особистісними якостями, як комунікабельність, доброзичливість, здатність до аналізу. Крім того, необхідно знати основні закони продажів, які допоможуть вам збільшити прибуток компанії, а, отже, і свій дохід.

Презентабельний зовнішній вигляд - запорука гарного першого враження. Неважливо, чи працюєте ви з юридичними або фізичними особами. Ваша одяг повинна бути витримана в діловому, класичному стилі . Зовнішність успішного продавця говорить про його компетентності, надійності, серйозність.


The Secrets Donald Trump Doesn't Want You to Know About: Business, Finance, Marketing

Також дуже важлива акуратність і пунктуальність. З розпатланим, неохайним людиною в брудному взутті, який до того ж запізнився, вже не хочеться мати справу. Чим краще враження на свого клієнта ви справите, тим менше зусиль вам потрібно буде докласти, щоб викликати його розташування.


Тренинг продаж. Как продавать правильно

Добре вивчіть товари або послуги, які продаєте. Як менеджер ви повинні займати експертну позицію. Можливо, клієнт захоче докладніше дізнатися про ваш продукт, тому будьте готові до більш глибоким питань. Також ви повинні знати переваги компанії, в якій працюєте, адже в епоху високорозвиненої ринку багато фірм пропонують однакові товари і послуги.

Збирайте інформацію про конкурентів. Це допоможе вам зрозуміти, які плюси для покупця у співпраці саме з вами. Крім того, пам`ятайте, що конкурентів не слід лаяти. Неприємні висловлювання не додадуть вам привабливості в очах потенційного клієнта.

Намагайтеся викликати інтерес покупця, здобудете його увагою. Зробити це вам допоможуть: щира, доброзичлива усмішка, непомітна підстроювання під мова і позу клієнта. Заготовте фразу, яка зацікавить його. Говоріть на одній мові з покупцем. Якщо він не розбирається в технічних питаннях, менше вживайте спеціальні терміни.

Не намагайтеся щось продати, поки не вивчите обстановку і не виявите потреби клієнта. Задайте питання, слухайте, що говорить клієнт. Так ви зможете запропонувати саме те, що йому потрібно. Не варто розповідати про продукцію відразу після привітання.

Покажіть клієнту вигоду, яку він отримає, купивши ваш товар або послугу. Презентуючи продукцію, обов`язково говорите про те, яку користь принесе придбання покупцеві. Бачачи плюси покупки, він скоріше погодиться на співпрацю з вами.

Не потрібно відкрито сперечатися з клієнтом. Навіть якщо він в корені не правий, вислухайте думку покупця про ваш товар і його сумніви в ньому. Разубеждая його, спочатку висловіть розуміння, а потім аргументуйте свою точку зору, наводячи достовірні факти, статистику, сертифікати та інші документи.

Не менш важливо мати оптимістичний настрій і азарт до продажу. Багато що залежить і від винагороди, яке пропонує ваш роботодавець, і від того, наскільки вам цікава сама робота менеджером.

rss