«Як купити квартиру в новобудові правильно і безпечно?»

Опубликовано: 08.10.2018

видео «Як купити квартиру в новобудові правильно і безпечно?»

ЖБК Злагода

“В останні роки з вини непорядних будівельних компаній постраждало немало українців, тому при купівлі новобудови будьте обережні!”Купівля квартири в новобудові , як говорять, звичайно, агенти з нерухомості, вважається переважно безпечним видом угоди. Проте, зважаючи на наш юридичний досвід, можна сказати, що це не зовсім так.

Додатковим доказом написаного вище служить несприятлива ситуація в країні, адже останніми роками з вини непорядних будівельних компаній постраждало немало українських інвесторів. Тому при купівлі новобудови  ніколи не заважає проявити крайню уважність і обережність. А у справі придбання житла для себе такі заходи є обов’язковими.


Газета «Погляд» №1(17), 26 січня 2018 року

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Не можемо не погодитися, що знайти надійне і серйозне агентство нерухомості сьогодні досить проблематично. Не дивлячись на те, що у багатьох агентствах нерухомості працюють професіонали, і певне агентство нерухомості встигло завоювати довіру, все ж закон не зобов’язує ці фірми перевіряти новобудови, і не покладає ніякої юридичної відповідальності на них, як посередників в угоді купівлі-продажу нерухомості. Про шахраїв з нерухомістю ми писали ТУТ .

Тому рекомендується самостійно ретельно вивчити деякі деталі договору, згідно з яким ви станете покупцем житлової нерухомості в тільки що побудованому будинку. Звичайно, можна для цього найняти адвоката чи юриста з нерухомості, який легко і завчасно може впізнати, де “зарита собака”.

Як правильно купити квартиру в новобудові?

По-перше, всім потенційним покупцям житла слід остерігатися дуже поширених і так званих “сірих” схем, щоб не залишитися в результаті без квартири та інвестицій. Згідно з чинним законодавством, нормативна база якого існує в нашій країні, купити квартиру в новобудові можливо декількома способами :

За допомогою участі у Фонді фінансування будівництва; Шляхом купівлі цільових облігацій; За договором пайової участі .
rss