Як зробити весілля незабутнім

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як зробити весілля незабутнім

Bonne fete eventagency організація, координування, оформлення весілля Львів

Ви зважилися на цей серйозний крок, тому для початку поспішаємо вас привітати! Ну, яка дівчина з дитинства не мріє зустріти того єдиного і неповторного «принца на білому коні»? Створити сім`ю з коханою і люблячою людиною. І, нарешті, настав той довгоочікуваний момент, коли ваш обранець зробив вам пропозицію. Якою ж буде ваше весілля? Вирішувати тільки вам!Весілля - це свято двох закоханих, народження нової сім`ї! Весілля - це радісна подія в житті кожного! Але підготовка весілля - це хоч і приємне, але дуже клопітка справа! Як зробити весілля незабутнім? Не такий, як у всіх?

Ось ви подали заяву в ЗАГС. І вам так не терпиться поділитися цією новиною зі своїми близькими і рідними. Для цього якраз і придумані запрошення на весілля. А для того, щоб зробити весілля незабутнім з самого початку, відійдемо від звичних магазинних листівок. Зараз можна замовити запрошення на будь-який смак. Ви самі можете взяти участь у вигадуванні стилю листівки і написання запрошення тексту.


важкий дим Дрогобич Залісся . Ми допоможемо зробити Ваше свято незабутнім

Внесіть незвичайність і в весільні наряди! Такі дрібниці, як парасолька, сумочка, квітка в кишені нареченого допоможуть зробити незвичайної ваше весілля, відмінною від безлічі інших. Ви також можете замовити ці аксесуари або зробити самостійно. Тоді вже точно майбутнє весілля вам гарантована.


Весілля в українському стилі повертаються

Можна запропонувати гостям святковий вітальний альбом, в якому вони протягом усього торжества будуть записувати привітання. Як приємно буде перечитати їх все через багато років.

Катання - невід`ємна частина більшості весіль! А ось як кататися - це теж може внести незвичайність в вашу весілля. Може, ви хочете замовити лімузини, хоча це вже не новина. А ось хто-небудь катався на величезному автобусі, разом з усіма гостями? Уявляєте, як це несподівано буде для запрошених? І вже точно незабутньо! Або може прогулянка в кареті, запряженій трійкою коней? Вирішувати вам!

Далі йде застілля. Можна відсунути звичні рамки весіль в ресторанах, кафе столових і провести його поза стінами. Ви коли-небудь чули про українські весіллях? Так ось, там святкують весілля на вулиці. Накривають величезні, що ломляться від страв, столи прямо на свіжому повітрі.

І на закінчення урочистості, запросіть гостей на урочистий феєрверк. Тоді про вашу незабутнє весілля будуть знати не тільки запрошені, але і люди, що живуть в досяжності салютних залпів.

Так що, думайте самі, яку дрібницю внести в вашу весілля, щоб саме вона була унікальною, незвичайної, незабутньою !!!

rss