Вибір сучасної жінки

Опубликовано: 04.05.2018

SHELLAC - правильний вибір сучасної жінки

Сьогодні багато говорять про покриття Shellac, проте мало хто до кінця розуміє суть даної технології і відмінності від звичайного манікюру. Спробуємо розібратися, чим же відрізняється ця технологія від маси інших? Кожна жінка безсумнівно мріє про красивий манікюр, який би тримався максимально довго, при цьому не боявся миття посуду і прання. Однак звичайний лак не може впоратися з цим завданням, тому за руками доводиться щодня доглядати поправляючи манікюр в тих місцях де лак потріскався, а іноді і зовсім міняти покриття.

Століття нових технологій приносить нам дивовижні рішення, що дозволяють мати бездоганний манікюр кілька тижнів. Мова йде про покриття Shellac. Манікюр з даної технології роблять в салоні www.pudra2.ru/uhod_za_rukami/lak-shellac професійні майстри, а зняти Shellac можна і в домашніх умовах.

Отже, докладніше про нанесення. Для того, щоб завдати Shellac непотрібно попередньої обробки, такий як спилювання або зняття верхнього покриття.

Стрижка «під хлопчика» — вибір сучасної жінки

Здавна довге волосся вважалися еталоном краси, і жінкам не прийнято було їх обрізати. Але згодом принципи мінялися, мінялася мода, тому стереотип про те, що тільки дівчина з довгим волоссям жіночна і пристрасна, залишився позаду. Зараз існує безліч красивих зачісок «під хлопчика», які вже не вважаються дивиною. Багато жінок, які мріють завжди бути на висоті, при цьому витрачаючи мінімум часу укладанні, вибирають саме цей варіант. Жіночі стрижки «під хлопчика» чудово підходять для літнього сезону — не потрібно, уникаючи спеки, в’ язати потворні хвостики.


Дуже складно знайти підходящий варіант, так як вибір величезний. Тому поставитися до підбору короткої зачіски потрібно з відповідальністю і розумом, адже в разі невдачі швидко відростити волосся вже не вдасться. Щоб визначитися і відкинути всі сумніви щодо стрижки, яка підійде вам, можна подивитися на зірок шоу-бізнесу — серед них не рідкість стрижка «під хлопчика», фото тому підтвердження. Ну і, звичайно ж, скористайтеся нашими порадами.


Еволюція вибору | Дарія Лосєва | TEDxKyivSalon


Дволикий батька: журналісти дізналися, чим живе сучасна Білорусь. Українські сенсації – 105 випуск