Відпочинок на кіпрі

Опубликовано: 03.09.2018

видео Відпочинок на кіпрі

Отдых летом Кипр, Когда лучше ехать

Острів Кіпр відомий тим, що там завжди панує сонячна і приємна погода, це місце, де відпочинок перетворюється в свято. М`який клімат, дуже чисті пляжі і тепла вода, а також велика кількість висококласних готелів з привітним і часто російськомовним персоналом зробили його одним з найпопулярніших місць для відпочинку. Середземномор`ї, відоме своїми красотами, привертає на Кіпр любителів дайвінгу та інших водних видів спорту.Цікава особливість курортів Кіпру в тому, що кожен з них має своє обличчя, свій неповторний стиль . Лімассол - улюблене для відпочинку сімей з дітьми місце, Ларнака не поступається йому в сімейному популярності. Протарас - один з найромантичніших курортів на планеті, Айя-Напа - місце тусовок і розваг молоді з усього світу, Пафос відомий своїми історичними пам`ятками. Вибравши якийсь один курорт для відпочинку, можна не побоюватися, що ви втрачаєте розваг, властивих всім іншим - всі вони пов`язані транспортом, звідусіль можна взяти екскурсійні тури, розроблені з найрізноманітніших програм.


Кіпр: який обрати курорт? Все про відпочинок на Кіпрі

На Кіпрі особливо люблять такі види активного пляжного відпочинку, як подорожі під вітрилом, дайвінг, підводне полювання. Але і розважатися й відпочивати там теж вміють! Вечірки з традиційною музикою, чудовою і смачною кіпрської кухнею і вином - це незабутні враження, які гріють серце відпочив там людям весь рік.

Відпочинок на Кіпрі дуже корисний для здоров`я . Згідно із запевненнями багатьох лікарів, клімат в цьому місці один з найсприятливіших в усьому світі, недаремно жителі острова славляться своїм здоров`ям. Кедрові ліси, які впливають на повітря острова, насичують його корисними речовинами, тому люди, які мають проблеми з дихальною системою, після відпочинку на острові ще довго потім відчувають, що їх здоров`я значно покращало.

Гора Олімпос - найвища оглядова площадка на острові. З неї відкривається захоплюючий вид на околиці, яскраві зелені ліси, виноградники, що стеляться по схилах гір, гори і ущелини, на міські вулички, розташовані на терасах, а також на порізані морем берега і бухти.

Культура Кіпру - одна з найдавніших на планеті. Сліди людської цивілізації мають вік більше двохсот тисяч років. Збережені архітектурні споруди досі вражають своєю красою і величністю.

При цьому, Кіпр - дуже спокійне місце. Рівень злочинності там настільки низький, що можна навіть сказати, що він практично нульовий. Це гарантує безпеку не тільки вам і вашому майну, але також і забезпечує факт того, що придбані тури будуть якісними, як і товари і послуги на острові.

rss