Ватні матраци

Опубликовано: 12.01.2019

видео Ватні матраци

Мaтрaсы вaтные oптo и в рoзницу купить

Призначення та цілі матраців з вати 

Звичайно, всі ми розуміємо, що ватний матрац – це далеко не ортопедичний матрац. У ньому відсутні ортопедичний і анатомічний ефект і він не підійде для щоденного сну, але у нього є маса інших призначень, де його можна використати.


Мaтрaси вaтні

Так, наприклад, якщо у Вас вдома маленька дитина, Ви можете використовувати ватний матрац в якості ігрового місця. Він набагато м'якіший, ніж звичайний килим і, плюс до всього, матрац створить необхідний тепловий прошарок між підлогою і тілом малюка.

Також ватяний матрац, завдяки його мобільності, підійде для поїздок і походів. Він додасть додаткового комфорту Вашому спальному місцю і допоможе зігрітися вологими вечорами. Він тонкий і легкий, його легко згорнути в рулон і помістити в рюкзак або багажник.


MicroCompany : Вaтные мaтрaсы

І, нарешті, ватний матрац стане паличкою-виручалочкою в разі несподіваного візиту гостей з ночівлею і відсутності додаткового спального місця. Завдяки його м'яким якостям, на ньому буде комфортно розміститися навіть на підлозі.

Вата в якості наповнювача

Дуже важливо, щоб у матраці було використано саме якісна сировина. У випадку використання у ватяному матраці неякісної вати, він швидко втратить свою первинну форму, почне звалюватися і проминатися в певних місцях і прослугує Вам всього пару місяців.

До того ж, важливо, щоб у ваті було правильне і гармонійне співвідношення коротких і довгих волокон. Перші відповідають за пишність матраца і його вагу, а другі – за легкість. При оптимальному балансі, ватний матрац буде досить пишним і зовсім легким.

Також, у разі використання якісної вати, подібний матрац витримає безліч прань і збереже свій первозданний вигляд.

Гарантія якості та ціни

Моделі, підібрані в нашому інтернет-магазині МебельОк, виготовлені виключно з високоякісної сировини. Чохли матраців виготовляються з таких тканин: ситець, бязь, полікотон, тік. Щільність тканин також складає необхідну норму: від 110 до 190 г/м2.

Всі матеріали, абсолютно натуральні та екологічно чисті, використані для того, щоб Ви могли не турбуватися про своє здоров'я. А матраци, у свою чергу, приємні на дотик, пишні і прослужать Вам багато років.

Лояльна цінова політика ватяних матраців в нашому інтернет-магазині МебельОк Вас приємно потішить. Тому, якщо Ви зважилися купити ватний матрац, Ви безумовно потрапили за адресою!