У Донецькій області тривають профілактичні заходи «ТАКСІ – 2014»

Опубликовано: 11.01.2019

З початку проведення рейду працівниками Державтоінспекції області виявлено понад 750 фактів порушень адміністративного законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху водіями таксі. Серед них шість фактів керування в нетверезому стані, 70 порушень швидкісного режиму, шість порушень проїзду залізничних переїздів, 52 порушення проїзду перехресть.


Нa 80 відсoтків скoрoтилися перевезення пaсaжирів у Крaснoaрмійську

Згідно аналізу виявлених порушень ПДР водії таксі нерідко перевищують швидкість, проїжджають перехрестя на заборонений сигнал світлофора, порушують правила обгону та проїзду пішохідних переходів. І тим самим наражають на небезпеку не тільки себе й своїх пасажирів, але й інших учасників дорожнього руху. Крім того , деякі з водіїв просто не мають права здійснювати послуги з перевезення пасажирів. З 20 січня за відсутність необхідної документації, на штрафмайданчик поставлено 68 автомобілів, що працювали, як таксі.

У минулому році тільки в Донецьку кожен сороковий адміністративний матеріал співробітниками ДАІ було складено відносно таксистів. Найчастіше в момент фіксації порушень ПДР водіями таксі в салоні їхніх машин знаходилися пасажири, однак керманичі авто не надто переймалися безпекою людей.

Для вироблення єдиної концепції у сфері надання пасажирських послуг та забезпечення безпеки при перевезенні пасажирів, у ДАІ запевняють: результати профілактичних заходів стануть предметом широкого обговорення на засіданнях міських комісій з безпеки дорожнього руху, а також і інших громадських слухань у присутності всіх зацікавлених відомств і організацій.

У Донецькій області тривають профілактичні заходи «ТАКСІ ... , автор — Юридичні консультації

Рейтинг статьи: 99 % из 100 возможных. Голосов всего: 1 . Отзывов пользователей: 1 .

Еще новости