Поки чоловік на роботі

Опубликовано: 03.09.2018

видео Поки чоловік на роботі

Чоловік розпочав стрілянину в будівлі засідань американського конгресуДля невеликого вступу

Питання про можливість спільної роботи подружжя в даний час саме на часі. Незліченні форуми в інтернеті присвячені проблемі роботи дружини разом з чоловіком в одній будівлі, установі, офісі, відділі, кімнаті ...

Думки різні - одні бачать в подібному становищі тільки плюси і захлинаючись розповідають про плідну співпрацю на роботі і гармонійних відносинах будинку. Для інших спільна робота - джерело прикрощів і навіть розлучень. Треті, перед якими стоїть подібна можливість, випитують поради і поведінці в подібних ситуаціях.


Поки "беркутівці " трощили виставку, вони когось не по...

Треба сказати, що в Радянську епоху спільна праця чоловіка з дружиною в одній установі вважався удачею для обох подружжя. Але зараз, зі зміною економічних відносин і змінами в менталітеті людей робота дружини разом з чоловіком вважається, розцінюється чоловіком негативно. Вважається, що чоловік на роботі должнен займатися тільки своїми прямими обов`язками і не відволікатися на дружину.


МВС поки не визнає винними міліціянтів, що познущались з чоловіків

Чи можлива робота разом з чоловіком

У молоді спільна робота подружжя практично не викликає проблем. Але, у міру накопичення життєвого досвіду, і у чоловіка і у дружини змінюються пріоритети, життєві цілі. Сам хід життя стає іншим - у одних йде стрімке зростання, злети і падіння, а у інших - стабільність і спокій. Необхідно відзначити, що при роботі разом з чоловіком порушується особистий простір обох подружжя, кожен з яких отримує можливість втручатися в інтереси і компанії партнера. Все це може викликати порушення гармонії сімейного життя або навіть призвести до конфронтації між чоловіком і дружиною.

Прихильники спільної роботи знаходять в даному положенні безліч плюсів. Не потрібно чекати, поки чоловік на роботі закінчить всі свої справи. Спрощується шлях на роботу і додому - можна їздити на одній машині, або по одному маршруту в громадському транспорті. Обом забезпечена приємна компанія і жоден з них не проспить і не запізниться. Можна також узгодити робочі графіки таким чином, що б збігалися вихідні дні, була можливість по черзі забирати дітей з садка або школи і виконувати різноманітні домашні обов`язки. Робота дружини і чоловіка в одному колективі або будівлі дозволяє їм проводити більше часу разом - тема для розмови в такому випадку завжди знайдеться, спільно брати участь у корпоративних заходах, допомагати один одному в роботі і багато іншого.

Поряд з цим можна відзначити і негативні сторони. Наприклад, спільна робота проходить в постійній напрузі - подружжя бояться сплохує один перед одним і постійно змагаються між собою. Неприємний осад у обох можуть залишити і взаємини начальник-підлеглий - один змушений вичитувати іншого за робочі промахи. Особистий простір при роботі чоловіка разом з дружиною поступово зникне, а робоча тема для розмови може настільки опостилет, що почнеться непорозуміння.

Ситуація коли один з подружжя є босом для іншого - досить неоднозначна. Так, зацікавлені в розвитку компанії чоловік і дружина цілком можуть знайти на роботі спільну мову. Більш того, при даному варіанті розвитку подій легше встежити за дітьми, вирішити гострі домашні проблеми (наприклад трубу прорвало і треба мчати додому, інакше сусідів затопить) і навіть організувати часткову надомну роботу.

Але якщо підлеглий по роботі чоловік проштрафився? Якщо начальником є дружина, а чоловік їй повинен підкорятися? Тим більше що в нашому, все ще сильно патріархальному світі, підпорядкування чоловіка дружині може бути сприйнято як образа і викликати глузування у друзів, а також негативне ставлення самої дружини. Тоді можуть розпочатися скандали, які триватимуть і на роботі і вдома. Так недалеко і до розлучення.

rss