«Погані новини для тих, хто перешкоджає діяльності ЗМІ та журналістів!»

Опубликовано: 08.10.2018

видео «Погані новини для тих, хто перешкоджає діяльності ЗМІ та журналістів!»

Our Miss Brooks: Magazine Articles / Cow in the Closet / Takes Over Spring Garden / Orphan Twins

“Поправки до КК посилюють відповідальність осіб, що чинять перешкоди діяльності журналістів і ЗМІ”


Teachers, Editors, Businessmen, Publishers, Politicians, Governors, Theologians (1950s Interviews)

На початку року Верховна Рада внесла поправки до Кримінального кодексу України, якими посилюється відповідальність осіб, що чинять перешкоди професійній діяльності  журналістів  (раніше про цензуру ЗМІ , наприклад, писали ТУТ ).


Will New Technology Replace Jobs and Result in Greater Economic Freedom?

04 лютого 2016 року українськими депутатами було прийнято рішення про посилення санкцій проти тих, хто перешкоджає працівникам ЗМІ, журналістам доносити до громадськості правдиву інформацію.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

За рішенням Верховної Ради до Кримінального кодексу були внесені поправки, суть яких полягає в посиленні відповідальності тих, хто заважає журналістам здійснювати свою професійну діяльність по освітленню тих або інших подій.

Позитивне голосування за даний законопроект було важливе, зважаючи на тенденції минулих років щодо перешкоджання діяльності ЗМІ та окремих журналістів, які Ви можете побачити нижче:

Депутатам було запропоновано проголосувати за цей законопроект №0924 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів”. У цей четвер депутати висловили свою остаточну думку.

Які ж нововведення були прийняті?

Відтепер перепонами, що перешкоджають роботі журналістів, ЗМІ вважатимуться:

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

Вилучення в незаконному порядку у журналістів як робочих матеріалів, які вони зібрали, обробили і підготували до друку або трансляції, так і техніки, яка допомагає їм у зборі, обробці і підготовці цих матеріалів; Відмова в незаконному порядку допускати журналістів до відомостей, що цікавлять їх, і даних; Відмова в незаконному порядку допускати журналістів до освітлення яких-небудь тематик, показу і критики осіб, у тому числі посадовців; Будь-яка вчинювана умисна перешкода, що веде до неможливості здійснення журналістами своїх професійних обов’язків, дозволених законом.
rss